Galatasaray, Mario Jardel ile Brezilya'da proje başlatıyor

Ali Bozkurt
18.09.2023 - 12:24 | Son Güncellenme: 18.09.2023 - 12:29

Galatasaray'ın eski golcüsü Mario Jardel, ülkesinin gazetesine verdiği açıklamada yeni proje yaptıklarını duyurdu. Jardel, Galatasaray ile ortak proje kurdu.

Galatasaray, Mario Jardel ile Brezilya'da proje başlatıyor

AJANSSPOR HABER

Galatasaray'ın eski golcüsü Mario Jardel, Cim Bom'u unutamıyor. Sosyal medya hesabından Galatasaray paylaşımları yapan eski futbolcu, yeni proje yapacaklarını duyurdu. Projede Galatasaray'a Brezilya'da oyuncu yetiştirelecek.

''Projemiz hazır ve arsayı da aldık''

Galatasaray ile ortak proje yapacaklarını açıklayan Jardel, ''Çok büyük bir projemiz var. Brezilya, Fortaleza'da Galatasaray için antrenman merkezi açıyoruz. Galatasaray ile konuştum. Bu iş Brezilya'da tek olacak. Projemiz hazır ve arsayı da aldık. Galatasaray artık çok büyüdü.'' dedi.

Entrevista'ya konuşan Jardel, Galatasaray'a Brezilya'dan oyuncu yetiştireceklerini açıkladı. Galatasaray adına yapılacak kampta altyapıya yeni oyuncular bulunacak.

Fortaleza'da eğitim olacak

Jardel, kuruculuğunu üstenlediği futbol okulunda Galatasaray'a oyuncu yetiştirme işlemini yapacaklarının yanı sıra Fortaleza'da tüm genç oyuncuları kampa alacaklarını açıkladı. Fortaleza'da Galatasaray'ın eğitim merkezi olacağını açıklayan Jardel, tesislerin kurulumu için çalışmalara başladığını da duyurdu.

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler