Galatasaray Yönetiminden Florya'ya Çıkarma!

İsa Kethüda
23.03.2023 - 09:06 | Son Güncellenme: 23.03.2023 - 09:19

Galatasaray haberleri... Galatasaray'da yönetim, son günlerde yaşanan olaylar nedeniyle Florya'ya çıkarma yaparak takıma destek mesajlarını iletecek...

Konyaspor'a deplasmanda 2-1 mağlup olan ancak milli araya Fenerbahçe'nin 6 puan önünde lider olarak giren Galatasaray'da başkan Dursun Özbek, İkinci başkan Metin Öztürk ve Başkanvekili Erden Timur; Florya'ya çıkarma yaparak hem teknik direktör Okan Buruk'a hem de oyuncularına güven mesajları verecek. İşte detaylar...

Yönetim, gergin ortamdan takımın olumsuz etkilenmesini istemiyor

Fanatik'te yer alan habere göre; Son dönemde ortaya çıkan hakem hataları nedeniyle hem MHK'ya hem de ezeli rakip Fenerbahçe'ye karşı cephe açan Sarı-Kırmızılılar, bu gergin ortamdan takımın olumsuz etkilenmesini kesinlikle istemiyor.

Florya'ya çıkarma yapılacak

Milli arada gerekli tedbirleri almaya karar veren yönetim, Florya Metin Oktay Tesisleri'ne bir destek çıkarması yapacak. 

İlgini Çekebilir
Jesus'un şampiyonluğa inancı tam: "Artık puan kaybı lüksü yok!"
Habere Git

Yönetimden güven mesajı

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, 2. Başkan Metin Öztürk ve Sportif A.Ş. Başkanvekili Erden Timur, Florya'ya giderek hem teknik direktör Okan Buruk'la kurmaylarına hem de futbolculara güven mesajlarını iletecek.

Gecikmiş alacaklar için kolları sıvandı

Takımın olumsuz bir durum yaşamaması adına gerilim dozu yüksek demeçlere ara verecek olan Sarı-Kırmızılı yönetim, gecikmiş alacaklar için de kolları sıvadı. Hafta sonuna kadar yapılacak ödemelerle birlikte oyunculardaki moral seviyesinin yeniden yukarıya çekilmesi hedefleniyor.

Ayrıca yeni kontrat bekleyen bazı oyuncularla ilgili görüşmelere de önümüzdeki haftadan itibaren başlanacağı ve maaşlarda iyileştirmeye gidileceği, gelen haberler arasında.

İlgini Çekebilir
Beşiktaş’tan ayrıldığım için pişman değilim
Habere Git

Sarı-kırmızılı takımda teknik direktör Okan Buruk da terapi seanslarına başladı. Antrenman öncesi oyuncularıyla bir moral konuşması yapan Buruk, Konyaspor deplasmanı dönüşünde uçakta oluşan karamsar havanın bir an önce terk edilmesi gerektiğini vurguladı.

"Kendi göbeğimizi kendimiz kesebilecek durumdayız"

Hâlâ Süper Lig'in lideri olduklarını hatırlatan Buruk, "Kendi göbeğimizi kendimiz kesebilecek durumdayız. Dolayısıyla panik veya kötümser bir hava içinde olmaya gerek yok. Önemli olan hatalarımızdan ders çıkarmak" diye konuştu.

Galatasaray, milli aradan sonra Süper Lig'in 27. haftasında Adana Demirspor ile sahasında karşılaşacak.

İlgini Çekebilir
Alman devinden Nuri Şahin'e sürpriz teklif
Habere Git
bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler