Galatasaray'da hazırlıklar sürüyor! Tolga Ciğerci...

02.07.2018 14:41 - Son Güncelleme -
Galatasaray'da hazırlıklar sürüyor! Tolga Ciğerci...

Galatasaray, 2018-2019 sezonu hazırlıklarına bugün yaptığı çift antrenmanla devam etti. Antrenmana Tolga Ciğerci yine katılmazken, Maicon ve Fernando ise her iki antrenmanda da yerini aldı.

Galatasaray teknik çalışmalar gerçekleştirdi

Florya Metin Oktay Tesisleri’nde teknik direktör Fatih Terim yönetimindeki antrenmanlardan ilki sabah gerçekleştirilirken idmanın başlangıç bölümünde hareket gelişimi üzerine bir çalışma yapıldı. Daha sonra koşu çalışmaları gerçekleştirildi. Antrenmanın devam eden bölümünde topla teknik çalışmalar üzerinde duruldu.

Günün ikinci antrenmanı ise akşamüstü yapıldı. Core – stabilizasyon hareketleriyle başlayan antrenmanın ana bölümünde topla dayanıklılık çalışması gerçekleştirildi. Antrenman, yenilenme koşusu ve soğuma hareketlerinin ardından tamamlandı.

Tolga antrenmanda yok, Maicon ve Fernando sahada

Tolga Ciğerci, antrenmanlarda yer almadı. Bu sabah sağlık kontrolünden geçen Maicon Roque ve Fernando Reges, her iki antrenmanda da takımla birlikte çalışmalara katıldı.

Galatasaray, yeni sezon hazırlıklarını yarın saat 17.00’de Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla sürdürecek.

Fenerbahçe taraftarı Belgrad'da İzmir Marşı'nı söyledi

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up