AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Galatasaray'da Necati Ateş'ten maç sonu hakem tepkisi!

Ajansspor Editör
Orhan Gülek
İlk Yayınlanma : 21 Kas 2021 - 22:27 / Son Güncelleme : 21 Kas 2021 - 22:31

Galatasaray Yardımcı Antrenörü Necati Ateş, Fenerbahçe'ye 2-1 mağlup oldukları maçın ardından konuştu.

AJANSSPOR - HABER

Süper Lig'de Fenerbahçe'ye 2-1 mağlup olan Galatasaray'da yardımcı antrenör Necati Ateş, maç sonunda açıklamalar yaptı.

İşte Necati Ateş'in sözleri;

 

"Bu itme pozisyonları canımızı yaktı"

 

"Maça iyi başladık, öne de geçtik. Skoru ilk yarıda daha farklı yere getirebilirdik ama maalesef yediğimiz bir golle... Bu itme pozisyonları canımızı yaktı. Kerem'in pozisyonunda itme olduğuna baksalar... O da itme, bu da itme. Berkan'ın pozisyonu da itme. Pozisyon yüzde 100 penaltı."

"Tüm Türkiye görüyor aynı itmeyi"

"Bütün Türkiye görüyor aynı itmeyi. Canımız yanıyor. Canımız yandığında da sesimiz çıkıyor, sonra maçı değil bunları konuşmak zorunda kalıyoruz. Geçen sene Mostafa'ya aynı pozisyonda kırmızı kart verdi, aynı hakem"

"Diagne'nin golünü vereceksin"

"Bize bunları yaşatamazlar, Galatasaray'ın büyüklüğünü sınamasınlar. Gözünün önünde oluyor, biz de cephede görüyoruz her şeyi. 1. golde de bana göre %100 faul var. Kerem'in pozisyonunda çağırmıyorsan, Diagne'nin pozisyonunda golü vereceksin"

"Ayağa kalkarız"

"Kırmızı kart gördükleri pozisyonda avantaj bizde, Diagne aldı gidiyor, yüksek ihtimalle penaltı. Avantajı oynatsana bize. Bilmedikleri için okuyamıyorlar bazı noktaları. Biz Galatasaray'ız. Ayağa kalkarız. Yarışa dahil oluruz. Kimsenin şüphesi olmasın. Üzgünüz. Önümüzde UEFA maçı var çok önemli. Fazla üstünde durmayacağız bunun."