Galatasaray’dan derbi açıklaması!

13.04.2019 14:19 - Son Güncelleme -
Galatasaray’dan derbi açıklaması!

Spor Toto Süper Ligi'nin 28. hafta mücadelesinde 14 Nisan saat 19:00'da Fenerbahçe'yle Galatasaray, Kadıköy'de karşı karşıya gelecek. Sarı-kırmızılı kulüp resmi internet sitesinden derbi öncesi taraftarlarına yönelik bir açıklamada bulundu.

İşte o açıklama:

14 Nisan 2019 Pazar günü saat 19:00’da Ülker Stadyumu’nda oynanacak Fenerbahçe - Galatasaray derbisi için İstanbul Valiliği’nde yapılan İl Spor Güvenlik Kurulu Toplantısı’nda alınan kararlar gereği; taraftarımız Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda toplanacak ve buradan kalkacak otobüsler ile toplu olarak Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’ne hareket edecektir.

 Deplasman tribününde yer alacak taraftarımızın stada münferit olarak girmesine emniyet tedbirleri gereği müsaade edilmeyecektir. Toplanma ve hareket yeri olan Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu'nda bilet kontrolü ve üst araması yapılacak olup, biletsiz taraftarlar kesinlikle otobüslere alınmayacaktır.

Ayrıca maç günü müsabakanın oynanacağı Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde tek geçişlik Pass Card dağıtımı yapılmayacaktır. Passolig kartlarına yüklenen biletlerin başka kartlara transferi mümkün olmayacaktır.

Taraftarımızın en geç saat 15:00’de Ülker Stadyumu’na hareket edecek otobüslere yetişmesi ve zorluk yaşamaması adına bilet kontrolü için saat 14:00’te Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda olmalarını rica ederiz.

Karşılaşma sonrası yine aynı şekilde Ülker Stadyumu’ndan münferit çıkış yapılmayacak ve taraftarlarımız İETT tarafından tahsis edilen otobüsler ile Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’na götürüleceklerdir.

Galatasaray Spor Kulübü

Bu köpek bir harika

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up