Galatasaray'dan Paulo Diaz atağı!

04.06.2018 05:57 - Son Güncelleme -
Galatasaray'dan Paulo Diaz atağı!

Galatasaray’ın gündeminde sürpriz bir isim daha olduğu ortaya çıktı. Şili basını, San Lorenzo forması giyen Paulo Diaz ile Galatasaray'ın ilgilendiğini duyurdu.

Denayer’i 1 sezon daha kiralamak adına kulübü Manchester City ile temaslarını sürdüren Galatasaray’ın gündeminde sürpriz bir isim daha olduğu ortaya çıktı. Şili basını, San Lorenzo forması giyen Paulo Diaz ile Cim Bom’un ilgilendiğini duyururken, 23 yaşındaki stoperin babası Italio Diaz’ın da haberde sözlerine yer verdi. Eski bir futbolcu olan baba Diaz, “Avrupa’da oynama şansı bulamamıştım. Arjantin de önemli ancak Avrupa futbolun markası. Oğlum ne düşünüyor bilmiyorum ancak Avrupa’da olmasını isterim. Galatasaray herkes gibi benim de tanıdığım bir kulüp” dedi.

Gözler M.City’de

Piyasa değeri 4 milyon Euro olarak gösterilen Şilili milli stoperin kulübü San Lorenzo ile olan mukavelesi 1.5 sene sonra bitiyor. Galatasaray’ın savunmaya yapılacak takviye konusunda önceliği ise Jason Denayer. Manchester City’den gelecek habere göre görüşmeler şekillenecek. (Fanatik)

Gianfranco Zola, yıllar sonra o golü atmayı denedi

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up