AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Galatasaray'dan suç duyurusu

İlk Yayınlanma : 01 May 2021 - 19:13 / Son Güncelleme : 01 May 2021 - 19:18

Süper Lig ekiplerinden Galatasaray, gazeteci Nevzat Dindar ve Tayfun Bayındır hakkında suç duyurusunda bulunduğunu duyurdu. İşte detaylar.

Galatasaray'dan suç duyurusu

AJANSSPOR-HABER

Galatasaray Spor Kulübü, gazeteci Tayfun Bayındır ve Nevzat Dindar hakkında suç duyurusunda bulunduğunu açıkladı.

Kulüpten yapılan açıklamada, "Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz başta olmak üzere Yönetim Kurulumuz ve sporcularımızı küçük düşürücü ve yıpratmaya yönelik iftira dolu yalan haberler yapan Milliyet Gazetesi muhabiri Nevzat Dindar hakkında 26 Nisan 2021 tarihinde UYAP üzerinden 2021-3340 dosya numarası, aynı gazetenin spor müdürü Tayfun Bayındır hakkında ise 30 Nisan 2021 tarihinde UYAP üzerinden 2021-3479 dosya numarası ile suç duyurusunda bulunulmuştur" ifadelerine yer verildi. 

Ne olmuştu?


Galatasararay Teknik Direktörü Fatih Terim ile yönetim arasındaki kriz her gün yeni bir aşama kazanıyor. Terim ile Başkan Mustafa Cengiz arasındaki gerginliğin 2019 yılından Şampiyonlar Ligi'ndeki Real Madrid deplasmanında başladığı ve son dönemde Galatasaray Teknik Direkötrü ile yönetici Abdurahim Albayrak'ın arasındaki iplerin koptuğu iddia edilmişti. Daha sonra Galatasaray kulübü bu haberi sert bir dille yalanlamıştı.