AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Galatasaray İstanbul'a Dönemezse Antalya Veya İspanya'da Kalacak

Ajansspor Editör
Akın Ungan
İlk Yayınlanma : 11 Mar 2022 - 02:11 / Son Güncelleme : 11 Mar 2022 - 02:26

Barcelona ile karşılaşan Galatasaray, dönüş için görüşme yapıyor. Olumsuz hava koşullarından izin çıkmazsa Beşiktaş maçı hazırlıkları İspanya'da yapılacak.

UEFA Avrupa Ligi Son 16 Turu'nda Barcelona ile Camp Nou'da karşı karşıya gelen Galatasaray, 0-0 berabe kaldı. Dünya devi ile olan mücadeleyi İstanbul'a taşıyan Sarı-Kırmızılılar, Pazartesi günü Beşiktaş ile oynayacakları derbi maçını düşünmeye başladı.

İlk antrenman Espanyol'da

Ali Naci Küçük'ün haberine göre, Barcelona ile nefes kesen maçta İspanya'dan beraberlik çıkaran Galatasaray, Beşiktaş ile oynayacağı derbinin hazırlıklarına yarın Espanyol Kulübü'nün tesislerinde başlayacak.

İzin çıkmazsa 2 alternatif var

Galatasaray'ı Türkiye'ye getirecek uçak 16.00'da havalanacak. Dönüş için yetkililer ile görüşme gerçekleştiren Galatasaray yöneticileri, İstanbul'daki olumsuz hava koşullarından dolayı gerekli izinleri alamazsa, 2 alternatif yol belirledi.

Bu alternatiflerden biri Antalya'ya giderek, derbiye Akdeniz şehrinde hazırlanmak. Diğeri ise İspanya'da başlayan hazırlıkları, bu ülkede devam ettirmek.