G.Antep'te maçın ardından

14.03.2015 18:43 - Son Güncelleme -
G.Antep'te maçın ardından

Zdovc, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, kendileri açısından önemli bir maçtan galibiyetle ayrıldıkları için oyuncularını tebrik etti. TOFAŞ'ın ligin alt sıralarından kurtulma mücadelesi verdiğini ifade eden Zdovc, "İki takım da son haftalarda çıkış yakalamıştı. İyi oynayıp kazanmamız gereken bir maçı kazandık" diye konuştu.

Aldıkları galibiyetle düşme potasından kurtulduklarını belirten Zdovc, bundan sonra play-off'u zorlayabileceklerini kaydetti. 

Oyunculardan Can Uğur Öğüt de ilk yarı ofansif anlamda durağan oynadıklarını ama savunmada iyi olduklarını kaydederek, "İnşallah galibiyet serisi devam eder. Takım arkadaşlarımı kutluyorum" ifadelerini kullandı. 

TOFAŞ cephesi
TOFAŞ Başantrenörü Ilias Zouros ise kendilerinden daha iyi oynayarak galibiyeti hak eden Royal Halı Gaziantep'i kutladı.

Maçın başında yaşanan sakatlıklar sebebiyle oyuncularının konsantrasyon kaybı yaşadığını dile getiren Zouros, "Bazı şeyleri düzeltip devam etmek zorundayız. Maçı izlemeye gelen taraftarımızdan özür diliyoruz. Son maça kadar savaşmaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

Oyunculardan Yiğit Arslan ise galibiyet için geldikleri Gaziantep'ten üzgün ayrıldıklarını dile getirdi ve şunları söyledi: 

"Önemli haftalara girdik. İyi başlayamadığımız maçta üçüncü periyotta iyi işler yaptık ama sonrasında Royal Halı Gaziantep, üçlük atışlarıyla bizi yenilgiye mahkum etti. Kazanmak için gelmiştik ama olmadı."  

Maradona'ya maç anında telefon gelirse...

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up