Habertürk'ten Ayhan Şensoy İsyan Etti! Gazeteci ve Yöneticileri Hedef Aldı

10.08.2022 - 13:25 | Son Güncellenme: 10.08.2022 - 13:50

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin medya mensupları eleştirisinin ardından Habertürk'ün deneyimli spor muhabiri Ayhan Şensoy da isyan etti.

Abone Ol
Okuma süresi: 1dk

AJANSSPOR HABER

Habertürk'ün tecrübeli muhabiri Ayhan Şensoy, kendi meslektaşları ve bazı kulüp yöneticileri arasındaki ilişki nedeniyle isyan etti. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Şensoy, "Bu rezil düzenin parçası olmadığım için huzurluyum" ifadesini kullandı.

Ali Koç: Menajerlerle iş yapan muhabirler var!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, 3-3 berabere biten Ümraniyespor maçının ardından kendisine sorulan forvet sorusuna verdiği yanıtta bazı medya mensuplarını suçlamıştı. Koç, "Kamuoyu transfer istiyor değil. Bu yumurta-tavuk meselesi. Bazı medya mensupları, menajerlerle iş yapıyor" dedi.

Ahmet Nur Çebi'den esprili sitem

Ali Koç'un isyanına Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi de esprili bir dille katıldı. Çebi,  “Sercan Dikme bana haberleri nereden aldığını söylesin. Ben ona ömür boyu bakacağım. Ama söylemiyor” diye konuştu. Böylece sızan haberlerden rahatsızlığını dile getirdi. 

İlgini Çekebilir
Fenerbahçe için flaş iddia: "Sezon sonunda geldikleri gibi gidecekler"
Habere Git

Şensoy, meslektaşlarını hedef aldı

Habertürk'ün deneyimli spor muhabiri Ayhan Şensoy da kendi meslektaşlarını ve bazı kulüp yöneticilerini hedef aldı. Şensoy, bazı gazetecilerin aldığı haber karşılığında yöneticileri parlattığını iddia etti.

"Muhabirleri istediği gibi kullanan yöneticiler var"

Şensoy, sosyal medyadan paylaştığı mesajında "Kulüp sözcüsü gibi çalışan gazeteciler var. Muhabirleri istediği gibi kullanan yöneticiler var. Gazeteci böylece haber alıyor, karşılığında da yöneticiyi parlatıyor. Bu rezil düzenin parçası olmadığım için huzurluyum" dedi. 

Senin için hazırladığımız haberler