• Diğerleri

Gençlik ve Spor Bakanı Bak, Şırnak'ta gençlerle buluştu

3 Mart 2018 22:50- Son Güncelleme - 3 Mart 2018 22:50
Google news abonelik
Gençlik ve Spor Bakanı Bak, Şırnak'ta gençlerle buluştu

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak Şırnak'ta gençler ve sporcular ile buluştu. Bakan Osman Aşkın Bak, Şırnak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde çalışmalarını sürdüren 12 Dev Adam Basketbol Takımı'nın minik sporcuları ile maç yaptı.

Sporcularla maç yaptı

Eşofmanlarını giyerek minik sporcular ile basketbol maçı yapan Bakan Bak, keyifli dakikalara sahne olan müsabakanın ardından yaptığı açıklamada, sporun gücünün terörü yendiğini, birlik ve beraberlik olduğu sürece Türkiye Cumhuriyeti devletine kimsenin zarar veremeyeceğini söyledi.

Basketbol sahasından ayrıldıktan sonra Şırnak Belediyesi ve Şırnak Gönüllüleri tarafından mesire alanında düzenlenen çocuk şenliğine katılan Gençlik ve Spor Bakanı Bak, piknik yapan vatandaşlar ile sohbet ederek sofralarına konuk olup, taleplerini dinledi.

Gençlerin çizimlerini de inceledi

Sohbet ettiği Şırnaklı vatandaşlara yapılan yatırımlar hakkında bilgi veren Bakan Osman Aşkın Bak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde terörle mücadelenin sonuna kadar devam edeceğini ve Türkiye'nin terör konusunu gündeminden çıkaracağını belirtti.

Şırnak'tan ayrılmadan önce Şırnak Gençlik Merkezi'ni de ziyaret eden Bakan Bak, sosyal aktivitelere katılıp, gençlerle sohbet etti. Gençlik merkezinde faaliyetlerini yürüten genç gönüllüler korosunun şarkılarını dinleyen ve kendilerine eşlik eden Osman Aşkın Bak, resim atölyesindeki gençlerin çizimlerini inceledi.

Ziyaretlerinin sonunda gençler ve sporcular ile hatıra fotoğrafı çektiren Bakan Bak, Şırnak'tan ayrılarak kara yolu ile Mardin'e geçti.

Harry Kewell ile 1-2-1 | Premier League