AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Georginio Wijnaldum takımda mutsuz

Ajansspor Editör
Orhan Gülek
İlk Yayınlanma : 12 Eki 2021 - 21:38 / Son Güncelleme : 12 Eki 2021 - 21:42

PSG'in bedelsiz olarak takıma kattığı yıldızlardan biri olan Hollandalı orta saha oyuncusu Georginio Wijnaldum, takımında mutsuz olduğunu kabul etti.

Georginio Wijnaldum takımda mutsuz

AJANSSPOR - HABER

Sezon başı Liverpool'dan ayrılarak Paris Saint-Germain'e transfer olan tecrübeli orta saha Georginio Wijnaldum, Paris ekibinde mutlu olmadığını itiraf etti.

Futbol tarihine geçecek bir transfer dönemini geride bırakan Paris Saint-Germain, Hollandalı orta saha oyuncusu Georginio Wijnaldum ile anlaşarak rotasyonda genişlemeye gitmişti.

Ancak oyuncu bazında işler yolunda gitmiyor.

30 yaşında tecrübeli orta saha oyıuncusu, aldığı sürelerden dolayı mutsuz olduğunu kabul etti.
 

Mauricio Pochettino yönetimindeki PSG'de sadece altı maçta ilk 11'de başlayabilen Wijnaldum, "Tamamen mutlu olduğumu söyleyemem çünkü bulunduğum durum istediğim bir şey değil. Ancak futbol böyle bir şey. Bununla baş etmesini öğrenmem gerekecek. Savaşçı biriyim. Pozitif kalmadı ve işleri tersine çevirmeliyim." ifadelerini kullandı.

Son yıllarda çok fazla maça çıktığını ve her zaman fit bir durumda olduğunu sözlerine ekleyen Wijnaldum, yaşadığı sürecin kendi hayatında yeni bir durum olduğunu belirtti.

Öte yandan Hollanda Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Louis van Gaal, oyuncunun kendi kulübünde yeteri kadar oynamamasından dolayı endişeli olduğunu paylaştı.