Gomez olmazsa Bas Dost!

07.07.2016 06:21 - Son Güncelleme -
Gomez olmazsa Bas Dost!

Beşiktaş Mario Gomez'in takımdan ayrılması durumunda her türlü önlemi aldı. Siyah-Beyazlı yönetim takımda kalma ihtimali her geçen gün biraz daha azalan Alman golcünün alternatifini buldu. Wolfsburg'da 4 sezondur oynayan Hollandalı golcü Bas Dost, Gomez'in gitmesi durumunda transferi düşünülen ilk isim olacak. Beşiktaşlı yöneticilerin zaman kaybetmemek için şimdiden girişimlere başladığı ortaya çıktı. Geçen sezon Alman kulübünde 10 gol atan ve sözleşmesi gelecek sezon bitecek olan Bas Dost için harekete geçen Siyah-Beyazlı yöneticilerin 27 yaşındaki oyuncunun menajeriyle bir görüşme gerçekleştirdikleri öne sürüldü. Bu görüşmede Hollandalı futbolcunun durumu masaya yatırıldı.

GOMEZ'DEN GELECEK PARA RAHATLATIYOR
Wolfsburg kulübünün Dos Santos'a en az 8 milyon Euro isteyeceğini düşünen Beşiktaş Yönetimi Mario Gomez'in satışından yüzde 50 pay alacağı için bu transferi az bir rakamla gerçekleştirebilecek. Dos Santos'un menajeriyle yaptığı ilk görüşmede Beşiktaş'a yeşil ışık yaktığı belirlendi. Yönetim Gomez'deki gidişata göre Bas Dost için girişimde bulunacak. Bu oyuncuya Güneş de tam destek verdi.

4 SEZONDUR WOLFSBURG'DA OYNUYOR
Hava hakimiyeti çok yüksek bir golcü olarak bilinen Bas Dost'un 2017 yılına kadar kulübüyle sözleşmesi bulunuyor. 4 sezondur Yeşil-Beyazlı takımda oynayan Hollandalı oyuncunun Şampiyonlar Ligi nedeniyle Beşiktaş'a sıcak baktığı gelen bilgiler arasında...

Takvim

Gabriel Jesus'tan soğuk şaka

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up