Gönül Dağı dizisi neden oynamadı? Yayından mı kalktı?

TRT 1'in sevilen dizlerinden Gönül Dağı dizisi yayınlanması gerekirken Cumartesi akşamı yayınlanmadı. Bununla birlikte izleyici kitlesi 3. bölüm neden oynamadı ve ne zaman oynayacak gibi araştırmalar yapmaya başladılar. Peki dizi yarın mı oynayacak yoksa haftaya mı, yeni bölüm ertelenme sebebi nedir? Bazı kullanıcılar ise dizinin yayından kalkıp kalkmadığını araştırmaya başladılar. İşte tüm detaylar...
31 Ekim 2020 20:35- Son Güncelleme - 31 Ekim 2020 20:37
Google news abonelik

TRT 1'in sevilen dizlerinden Gönül Dağı dizisi yayınlanması gerekirken Cumartesi akşamı yayınlanmadı. Bununla birlikte izleyici kitlesi 3. bölüm neden oynamadı ve ne zaman oynayacak gibi araştırmalar yapmaya başladılar.

 Peki dizi yarın mı oynayacak yoksa haftaya mı, yeni bölüm ertelenme sebebi nedir? Bazı kullanıcılar ise dizinin yayından kalkıp kalkmadığını araştırmaya başladılar. İşte tüm detaylar...

Gönül Dağı dizisi İzmir'de yaşanan depremden dolayı yayınlanmama kararı aldı. Yeni bölümü ise önümüzdeki hafta yayınlanacak.

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus'ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!