• Diğerleri

"Görüyorum ki Falcao kalacak"

7 Nisan 2020 20:53- Son Güncelleme - 7 Nisan 2020 20:57

Galatasaray'ın dünyaca ünlü futbolcusu Radamel Falcao ile ilgili hemen hemen her gün transfer dedikodusu çıkıyor. Ancak Ajansspor bu konuda somut bilgilere ulaştı.

Özgür Sancar - Ajansspor Özel 

El Tigre (Kaplan) lakaplı oyuncunun ülkesi Kolombiya'da Win Sports TV, başta Galatasaray olmak üzere, Türk Ligi'nde belli maçları yayınlıyor.

 

Win Sports'un genel yayın yönetmeni Jaime Parada, birbiriyle doğrudan bağlantılı olan konuya, Falcao'nun Galatasaray'daki geleceği ve Türk ligi maçlarını yayınlamaya devam edip etmeyeceklerine açıklık getirdi.

Gördüğüm kadarıyla devam edecek

Gördüğüm kadarıyla devam edecek

Özgür Sancar'ın konuyla ilgili sorularını yanıtlayan Parada, "Anladığım kadarıyla Falcao, Galatasaray'da devam edecek. Falcao devam ediyorsa, biz de maçları yayınlamayı sürdüreceğiz. Ancak, yayın bedeli konusunda tekrar pazarlık yapmak durumundayız. Falcao'nun durumu ne zaman netleşirse, biz de o zaman yayın bedeli hakkında tekrar konuşacağız" dedi. 

Falcao'nun durumu net değil mi?

Parada, "Eğer Galatasaray yönetimi Falcao'nun ücretinde indirim yapmak konusunda ısrarcı olmazsa, kesin olarak Galatasaray'da devam eder. Çünkü Araplardan gelen teklifi kabul etmedi. Ama Galatasaray'ın ücrette indirim teklifini de kabul etmiyor" diye konuştu. 

Galatasaray yönetimi ikna etmek zorunda

Win Sport Genel Yayın Yönetmeni Jaime Parada'nın da sözlerinden anlaşıldığı üzere, Falcao Galatasaray'da devam etmek istiyor; ancak ücretinde indirim konusunda çok toleranslı davranmayacak. 

Bu durumda Galatasaraylı yöneticilerin Falcao ve temsilcisi ile yapacakları görüşmeleri çok başarılı yönetip, ikna edici bir yetenek göstermeleri gerekiyor. Sarı kırmızılıların bu hafta içerisinde yapılması planlanan görüşmede Falcao ile bir ara yol bulması bekleniyor.

Öte yandan bu sezon sarı kırmızılı forma ile 20 maça çıkan Kolombiyalı oyuncu; 10 gol ve 1 asist kaydetti.

WWE SmackDown | Nefesler Tutuldu! (Türkçe Anlatım)