AjanssporAjansspor uygulamasını indir

G.Saray'da Dursun Özbek Ve Yönetimi Mazbatasını Aldı

Ajansspor Editör
İsa Kethüda
İlk Yayınlanma : 14 Haz 2022 - 11:10 / Son Güncelleme : 14 Haz 2022 - 13:54

Galatasaray Kulübünde 11 Haziran'da gerçekleştirilen olağanüstü genel kurulda başkanlığa seçilen Dursun Özbek ile yönetim kurulu, mazbatalarını aldı.

AJANSSPOR-HABER

Galatasaray Kulübünün 11 Haziran'da yapılan olağanüstü seçimli genel kurulunda başkanlığa seçilen Dursun Özbek ve yönetimi, mazbatalarını aldı.

Genel kurul divan heyeti, mazbataları takdim etti

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadı'nda basına kapalı gerçekleştirilen törende, olağanüstü seçimli genel kurul divan heyeti, mazbataları takdim etti.

Genel kurul divan başkanı Asena Yılmazkaya Dinçbaylı, sarı-kırmızılı kulüpte ikinci kez başkan seçilen Dursun Özbek'e mazbatasını verdi.

Daha sonra yönetim kurulu, denetleme kurulu, sicil kurulu ve disiplin kurulunda yer alan üyelere mazbataları sunuldu.

Törenin ardından GSTV'ye açıklamada bulunan Dursun Özbek, Galatasaray'a hizmet etmek için göreve geldiklerini belirterek, şunları kaydetti:

"Birçok projemiz var"

"Seçimler gayet barış içinde, güzel bir atmosferde geçti. Yeniden görev almanın heyecanını taşıyorum. Galatasaray benim yuvam. Birçok projemiz var. İnşallah onları hayata geçireceğiz. Bütün camiadan birlik ve beraberlik bekliyorum. Biz büyük bir aileyiz, bu ailenin barışmasını sağlamak istiyorum. Artık küslükler olmasın, kulübe sevgi iklimi hakim olsun. En önemli görevlerimizden birisi bu. Sevgi iklimi bizi çok çabuk başarılarla buluşturacaktır.

"Cumhuriyetimizin 100. yılında birlik olmalıyız"

Cumhuriyetimizin 100. yılında en çok kupa kazanan takım olmak istiyoruz. Taraftarımıza mesajım sevgi, birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmemiz lazım. Mustafa Kemal Atatürk'ün emaneti olan Cumhuriyetimizin 100. yılında birlik olmalıyız, sevgi iklimi oluşturmalıyız."

Dursun Özbek, Ali Sami Yen ve Süleyman Seba’nın kabrini ziyaret etti

Galatasaray Kulübü’nde başkanlığa seçilen ve bugün mazbatasını alan Dursun Özbek, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte önce Ali Sami Yen’in ardından da Süleyman Seba’nın kabrini ziyaret etti.