Cape Town Antalyaspor Güney Afrika'da

Feride Kara
27.10.2022 - 18:03 | Son Güncellenme: 27.10.2022 - 19:21

Güney Afrika'nın Clarewood JPM FC Kulübü Spor Toto Süper Lig ekibi Antalyaspor ile anlaşarak kulübün adını Cape Town Antalyaspor olarak değiştirdiğini açıkladı.

Antalyaspor bir ilke imza attı. Kırmızı beyazlı kulübün Güney Afrika'da Antalyaspor isim ve logosu ile yeşil sahalarda mücadele edecek bir takımı oldu. 

Antalyaspor'dan açıklama

Güney Afrika'nın Cape Town şehrindeki Clarewood JPM FC Kulübü'nün başkanı Justin Paulsen, başkanın eşi Chanae Paulsen, teknik danışmanı Bevan Dicks ve genel menajer Bevan Franch, Antalya'ya gelerek kulübümüzü ziyaret ettiler. İki kulübün başkanı, tarihi imzayı Atilla Vehbi Konuk Tesisleri'nde attı.

Başkanımız Av. Aziz Çetin, Başkan Danışmanı Ferda Ramanlı ve Uluslararası İlişkiler ve Stratejik Planlama Departmanı Koordinatörü Erdem Erdal ile bir araya gelen Clarewood JPM FC kurmayları, Yeşilbayır'daki Atilla Vehbi Konuk ve şehir merkezindeki Hasan Subaşı Tesislerimiz ile profesyonel futbol takımımızın maçlarını oynadığı Corendon Airlines Park Stadı'nı gezdiler. Başkanımız Av.Aziz Çetin, konuklarımıza kulübümüzün tarihçesi, profesyonel futbol dışındaki sportif branşlarımız ve faaliyetlerimizin yanı sıra tesislerimiz hakkında bilgiler verdi.

Konuklarımız, Atilla Vehbi Konuk Tesislerimizde imza töreni için geçtikleri A Blok'ta, Futbol Sorumlumuz Nuri Şahin ile de tanıştı. Başkanımız Av.Aziz Çetin ve Clarewood JPM FC Başkanı Justin Paulsen, imzaladıkları protokol ile iki kulübün işbirliğini başlatmış oldular. İmzalanan protokoldeki anlaşmaya uyarınca Clarewood JPM FC kulübü, ismini Cape Town Antalyaspor olarak değiştirdi. Clarewood JPM FC Kulübü, logosunda da yeni ismine uygun olarak değişikliğe gitti. Başkanımız Av. Aziz Çetin, imza töreni sonrası konuklarımıza isimlerinin yazılı olduğu Antalyaspor formalarını takdim etti.
 

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler