AjanssporAjansspor uygulamasını indir

A Milli Erkek Voleybol Takımı Başantrenörü Hakan Özkan: İlk Amacımız Gruptan Çıkmak

Ajansspor Editör
İsa Kethüda
İlk Yayınlanma : 14 Haz 2022 - 12:32 / Son Güncelleme : 14 Haz 2022 - 12:34

A Milli Erkek Voleybol Takımı Başantrenörü Hakan Özkan, 19. Akdeniz Oyunları öncesi yaptığı açıklamada, "İlk amacımız gruptan çıkarak adım adım ilerlemek" dedi.

Cezayir’in ev sahipliğinde 25 Haziran-5 Temmuz 2022 tarihlerinde düzenlenecek 19. Akdeniz Oyunları’nın hazırlıklarına İstanbul'da devam eden A Milli Erkek Voleybol Takımı'nda Başantrenör Hakan Özkan, TVF internet sitesine açıklamalarda bulundu. Kamp sürecini değerlendiren Hakan Özkan şunları söyledi:

"Hazırlık kampımız, 12 oyuncu ile devam ediyor"

"Akdeniz Oyunları hazırlıklarını günde çift antrenman yaparak sürdürüyoruz. Sabah seansında ikişerli grup halinde fitness çalışmalarımız, akşam seansında da top ve taktik üzerine çalışmalarımızı yapıyoruz. Hazırlık kampımız, 12 oyuncu ile devam ediyor. Kampımızın ikinci bölümü için yarın Sırbistan’a gideceğiz ve orada hazırlık maçları oynayacağız. 24 Haziran tarihinde de hazırlıklarımızı tamamlayarak Cezayir’e hareket edeceğiz. 

"Fransa ve Cezayir ile karşılaşacağız"

Tecrübeli ve genç oyunculardan oluşan bir takımız. İlk maçımızı 26 Haziran’da Yunanistan ile oynayacağız, ardından Fransa ve Cezayir ile karşılaşacağız. İlk amacımız gruptan çıkarak adım adım ilerlemek. Uzun yıllardır Akdeniz Oyunları’nda iyi bir sonuç elde edemedik. Bu turnuvada bu şanssızlığımıza da kırarak iyi bir sonuç elde etmek istiyoruz. Sağlıklı ve sakatlıksız bir kamp dönemi geçirip en iyi şekilde Akdeniz Oyunları’na gitmek istiyoruz."