AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Hamsik, Uğurcan ve Abdülkadir Ömür kampa katıldı

Ajansspor Editör
İsa Kethüda
İlk Yayınlanma : 18 Tem 2021 - 21:11 / Son Güncelleme : 18 Tem 2021 - 22:11

Trabzonspor haberleri... Trabzonspor'da izinleri sona eren Marek Hamsik, Uğurcan Çakır ve Abdülkadir Ömür, Riva'daki kampa katıldı. İşte detaylar..

Hamsik, Uğurcan ve Abdülkadir Ömür kampa katıldı

AJANSSPOR-HABER

Süper Lig 2021 – 2022 sezonu hazırlıklarını TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde sürdüren Trabzonspor, üç günlük aranın ardından üçüncü etap çalışmalarına başladı. 

Hamsik, Uğurcan ve Abdülkadir Ömür kampa katıldı

Kulüp sitesinden yapılan açıklamada, "Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı yönetiminde 18.30’da yapılan antrenmana birinci ve ikinci etap çalışmalarımızda izinli olduğu için yer alamayan Uğurcan Çakır, Abdülkadir Ömür ve Marek Hamsik de katıldı. 

Ağaoğlu izledi

Başkanımız Ahmet Ağaoğlu’nun da bir bölümünü izlediği antrenmanda oyuncularımız dinamik ısınma ve mobilizasyon hareketlerinin ardından 5’e 2 çalışması ve geniş alan oyunları gerçekleştirdi. Antrenmanımız çift kale maç ile son buldu. Takımımız yarın yapacağı çift antrenmanla hazırlıklarını sürdürecek" ifadelerine yer verildi. 

Caleb Ekuban kulübü aradı

Öte yandan izin süresi sona eren Caleb Ekuban'ın bu akşam İstanbul'a geleceği ve yarın kampa katılacağı belirtildi.

61 saat sitesinde yer alan habere göre; Trabzonspor’un Ganalı oyuncusu Caleb Ekuban kendisine verilen ekstra izinin sona ermesiyle birlikte dönüş yolculuğuna başladı. Kulübü arayan Ganalı oyuncu kampa katılacağını kulübe bildirdi. İlk etapta vergi problemi yaşayan ancak olumlu sonuç alamayan Ekuban daha sonra transfer teklifi getirmişti. 

Genoa kulübünün daha sonra ‘seni almamız için oyuncu satmamız gerekiyor’ cevabıyla transferi uzayan Ekuban’ın gece İstanbulda olması yarın da kampa katılması bekleniyor.