Hollanda maçının biletleri satışı çıktı

Hollanda-Türkiye maçı biletlerinin öncelikli satışı başladı
27 Mart 2015 12:38- Son Güncelleme - 27 Mart 2015 12:38
Google news abonelik
Hollanda maçının biletleri satışı çıktı

A Milli Takımımızın, 28 Mart 2015 Cumartesi günü Hollanda ile deplasmanda oynayacağı EURO 2016 Elemeleri A Grubu maçı biletlerinin öncelikli satışı, TFF.ORG’da başladı.

Amsterdam’da bulunan Amsterdam Arena’da TSİ 21:45’te başlayacak karşılaşmanın Türk seyirciler için öncelikli satışı 3 Şubat-1 Mart 2015 tarihleri arasında sadece paket halinde yapılacak. Sınırlı sayıda ve 194 TL tutarında olan öncelikli satış paketi, maç bileti ile 1 adet kırmızı Milli Takım formasını içeriyor.

Hollanda’da ikamet eden Hollanda pasaportlu Türk vatandaşları, biletlerini sadece Hollanda Futbol Federasyonu’nun bilet satış linki https://knvb.voetbalticket-shop.nl/web/show/id=124391# üzerinden satın alabilecek.

Hollanda pasaportu olmayan, Hollanda ve Türkiye haricinde ikamet eden T.C vatandaşları için ise bilet satışı, misafir takım tribününde kontenjan kalması halinde önümüzdeki haftalarda yapılacak. Ancak bu vatandaşlarımız, Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde bir teslimat adresi beyan ederlerse, öncelikli satış paketini alma fırsatı bulabilecekler.