Kocaelispor Taraftar Grubu Hodri Meydan'da Başkan Ferhat Uzun Bıraktı!

Akın Ungan
14.04.2023 - 09:03 | Son Güncellenme: 14.04.2023 - 09:09

Son dakika | Kocaelispor’un taraftar oluşumu olan Hodri Meydan Taraftarlar Derneği Başkanı Ferhat Uzun, görevinden istifa etti. İşte tüm detaylar...

TFF 2. Lig ekibi Kocaelispor’un taraftar oluşumu olan Hodri Meydan Taraftarlar Derneği’nde, 3 ay önce başkanlık görevine gelen Ferhat Uzun istifa etti.

Antrenmanda sahaya atlamış, tartışma yaşamıştı

Geçtiğimiz haftalarda antrenmanda takım protesto edilmiş, Ferhat Uzun da tellerden sahaya atlayarak yöneticiler ve teknik direktör Fırat Gül ile tartışma yaşamıştı.

Engin Koyun, Ferhat Uzun'un tesislere alınmayacağını söyledi

Kulüp başkanı Engin Koyun ise protestoları doğru bulmadığını ve edilen küfürlere çok sinirlendiğini belirterek bir daha Ferhat Uzun’un tesislere giremeyeceğini söyledi.

Ferhat Uzun istifasını açıkladı

Sosyal medya hesabından Kocaelispor’un menfaatleri doğrultusunda istifa ettiğini açıklayan Ferhat Uzun, "Kocaelisporumuz'un menfaatleri doğrultusunda Hodri Meydan yönetim kurulu üyeleriyle eş başkanlar Halit Kocaman ve Fatih Taşer ile yaptığım istişareler sonucunda bırakma kararı aldım" ifadelerini kullandı.

"Kaosun derinleşmemesi için affımı istiyorum"

Uzun, "Gerekçe olarak Kocaelispor’un menfaatleri, kaosun daha da derinleşmemesi ve bu süreçte çok yorulduğumu düşünerek camiadan affımı istiyor, Halit Kocaman’a, Fatih Taşer’e, Hodri Meydan yönetim kuruluna, Büyük Kocaelispor taraftarına, şehrimizin büyük değeri Kocaelisporumuz'a Van maçı öncesi ve şampiyonluk yolunda başarılar diliyorum" dedi.

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler