AjanssporAjansspor uygulamasını indir

İlhan Palut: ''Galatasaray maçından hemen sonra...''

İlk Yayınlanma : 02 May 2021 - 19:49 / Son Güncelleme : 02 May 2021 - 19:55

Süper Lig'de Karagümrük'ü farklı geçen Konyaspor'da teknik direktör İlhan Palut, açıklamalarda bulundu. Palut, Galatasaray maçına da değindi.

İlhan Palut: ''Galatasaray maçından hemen sonra...''

AJANSSPOR - HABER

Konyaspor Teknik Direktörü İlhan Palut, Süper Lig’in 39. haftasında Fatih Karagümrük’ü 5-1 mağlup ettikleri maçın ardından açıklamalarda bulundu.

'Galatasaray maçında sonra bu maçı düşündük'

Palut, kulübün internet sitesinde yer alan açıklamada ''Kimi zaman sahada iyi mücadelelerimizi sonuca yansıtamıyorduk bazen de istediğimiz oyunu oynayamıyorduk. Sonuç olarak öyle bir noktaya geldik ki, sahamızda bu maçı kazanmamız gerekiyordu. Çünkü ligin boyu kısaldı. Futbolcularım, Galatasaray maçından hemen sonra bu maçın konsantrasyonuna başladılar. Maç öncesi bütün hazırlıklarımız kazanmaya yönelikti. Herkes hazırdı ve sadece sahada uygulaması kalmıştı'' dedi. 

'Konyaspor'a yakışan skorları sahada almaya çalışacağız'

Sergiledikleri oyunu beğendiğini söyleyen ve futbolcuları tebrik eden Palut, ''Futbolcularımız 90 dakika boyunca çok güzel mücadele örneği gösterdiler. Özellikle ikinci yarı pozitif futbol anlamında sahada çok iyi bir Konyaspor vardı. Sonuçtan da belli olacağı üzere değerli bir galibiyet aldık. Ligin kalan maçlarında da Konyaspor'a yakışan skorları sahada almaya çalışacağız. Bugün, sahadaki mücadele ve futbollarından dolayı futbolcu kardeşlerimi kutluyorum" diyerek sözlerini noktaladı.