"İlk 2 hedefimiz sürüyor"

18.04.2017 16:54 - Son Güncelleme -
"İlk 2 hedefimiz sürüyor"

Ümraniyespor Teknik Direktörü Erkan Sözeri ise güçlü bir rakibe karşı mücadele ettiklerini vurguladı. 

Sivasspor'un Süper Lig ayarında bir takım olduğunu ileri süren Sözeri, oyuncularının çok iyi mücadele ettiğini söyledi.

Rakibe çok açık vermeden oynadıklarına işaret eden Sözeri, "Maçın ilk 5 dakikasında inanılmaz 3 tane çok net pozisyon bulduk. Belki maçı o an koparabilirdik, oyunun ilk yarısı istediğimiz şekilde geçti." değerlendirmesinde bulundu.  

Karşılaşmanın ikinci yarısında ise rakiplerinin biraz daha iştahlı ve baskılı oynadığını anlatan Sözeri, sözlerini şöyle sürdürdü: 

"İleride top tutamamamız en büyük eksiğimizdi. Zaman zaman basit hatalar yaptık ve pozisyonlar verdik. Sonuçta baktığımız zaman 6 puanlık bir maçtan yenilmeden dönmek çok önemliydi. İlk 2 hedefimiz sürüyor, yenilseydik ilk 2 çok zor olacaktı. Yenilmeden dönmek sevindirici. Sivasspor'u kutluyorum, bundan sonraki maçlarında başarı diliyorum. Seyircisi çok arzulu ve takımı çok ittiler. Neresinden bakarsanız bakın çok iyi mücadele oldu. Oyuncularımı da böyle önemli bir deplasmandan önemli 1 puan aldıkları için kutluyorum."

Ligde 6 maç kaldığını ve Ümraniyespor'un yenilmezlik serisinin 8 maça çıktığını belirten Sözeri, "Ortalama 2 puanla gidiyoruz ve yenilmeden bu maçları devam ettirirsek, göreve geldiğimizde 3 puanla sonuncu olan takımla bir mucizeye imza atacağız." diyerek sözlerini tamamladı.

Gabriel Jesus'tan soğuk şaka

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up