Işıl ve Tilbe ayrılığındaki şok gerçek

15 Haziran 2020 22:42- Son Güncelleme - 15 Haziran 2020 22:51
Google news abonelik

Galatasaray Basketbol Şubesi’nde büyük bir deprem yaşanıyor. Efsane kaptan Işıl Alben ve takımın yıldızlarından Tilbe Şenyürek’in takımdan gönderilmesinin perde arkasında yaşananları Ajansspor aydınlatmaya devam ediyor.

BURHAN CAN TERZİ - AJANSSPOR

Basketbol Şubesi Genel Menajeri Ömer Yalçınkaya 1 yıl opsiyonlu 2021’e kadar sözleşmesi bulunan Işıl Alben işe Tilbe Şenyürek’in sözleşmesini kimseye sormadan feshetti.

Sonrasında oyunculara kendi hazırladıkları sözleşmeyi imzalamaya mecbur etti, “Yoksa gidin” resti çekti. Yaşadıkları bu şoka ve oldukça indirimli sözleşmeye rağmen bu iki isim fedakarlığı yapacaklarını söyledi ancak bu sözleşme bir türlü önlerine gelmedi. Peki o sözleşmeler ne oldu. işte şok gerçekler.

HASTA CANSEVER RİCA ETTİ

Galatasaray’da basketboldan sorumlu yönetici Ömer Cansever, bir süredir geçirdiği kaza sebebiyle evinden çıkamıyor ve hasta şekilde dinleniyor. Bu sebeple basketbol konusuyla ilgilenmesi için başka bir yönetici Erol Özmandıracı’dan ricada bulundu.

Başkan Mustafa Cengiz sağlığıyla uğraştığı için kimse başkanı rahatsız etmek istemedi. Bu sebeple Özmandıracı imza yetkisine sahip Kaan Kançal ve Yusuf Günay’dan yeni sözleşmeleri onaylamaları için yönetim masasına sözleşmeleri bıraktı. Ancak ne Yusuf Günay ne de Kaan Kançal yeni sözleşmeler için imzaları attı.

Abdurrahim Albayrak ise sadece futbol konusunda sorumluluk alıyor.

HOCA DA ASKIDA

HOCA DA ASKIDA

Öte yandan basketbol şubesindeki kriz kadın basketbol takımı başantrenörü Efe Güven’e de yansıdı. Efe Güven’le de henüz yeni sözleşme imzalanmadı.

Yasal uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.