• Diğerleri

İşte 2. ve 3. Lig'de Play-off eşleşmeleri!

5 Mayıs 2018 18:05- Son Güncelleme - 5 Mayıs 2018 18:05
Google news abonelik
İşte 2. ve 3. Lig'de Play-off eşleşmeleri!

2017-2018 Sezonu TFF 2 ve 3. Lig'de Play-Off tarihleri açıklanırken, Play-off eşleşmeleri de belli oldu.

TFF 2. Lig Kırmızı Grup'ta Menemen Belediyespor, Afjet Afyonspor, Sivas Belediyespor ve Keçiörengücü, Play-off oynamaya hak kazandı.

Eşleşmeler

Menemen Belediyespor - Keçiörengücü
Afjet Afyonspor - Sivas Belediyespor

TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta Bandırmaspor, Gümüşhanespor, Şanlıurfaspor ve Sakaryaspor, Play-off oynamaya hak kazandı.

Eşleşmeler

Bandırmaspor - Sakaryaspor
Gümüşhanespor - Şanlıurfaspor

TFF 3. Lig 1. Grup'ta Bayburt, Kemerspor 2003, Bayrampaşa ve Düzcespor, Play-off oynamaya hak kazandı.

Eşleşmeler

Baybut - Düzcespor
Kemerspor - Bayrampaşa

TFF 3. Lig 2. Grup'ta Ankara Demirspor, Diyarbekirspor, Tire 1922, Anagold 24Erzincanspor, Play-off oynamaya hak kazandı.

Eşleşmeler

Ankara Demirspor - 24Erzincanspor
Diyarbekirspor - Tire 1922

TFF 3. Lig 3. Grup'ta Tarsus İdmanyurdu, Sultanbeyli Belediyespor, Kızılcabölükspor ve Elaziz Belediyespor, Play-off oynamaya hak kazandı.

Eşleşmeler

Tarsus İdmanyurdu - Elaziz Belediyespor
Sultanbeyli Belediyespor - Kızılcabölükspor

TFF 2. LİG PLAY OFF ÇEYREK FİNAL 1. MAÇLAR

10 Mayıs 2018 Perşembe

BEYAZ GRUP

SAKARYASPOR A.Ş.

BANDIRMASPOR

YENİ SAKARYA ATATÜRK

19.00

ŞANLIURFASPOR

GÜMÜŞHANESPOR

GAP STADYUMU

19.00

KIRMIZI GRUP

KEÇİÖRENGÜCÜ

MENEMEN BLD. SPOR

AKTEPE STADI

16.00

SİVAS BLD. SPOR

AFJET AFYONSPOR

MUHSİN YAZICIOĞLU SPOR KOMP.

16.00

 

TFF 2. LİG PLAY OFF ÇEYREK FİNAL 2. MAÇLAR

14 Mayıs 2018 Pazartesi

BEYAZ GRUP

BANDIRMASPOR

SAKARYASPOR A.Ş.

BANDIRMA 17 EYLÜL STADI

16.00

GÜMÜŞHANESPOR

ŞANLIURFASPOR

GÜMÜŞHANE YENİŞEHİR STADI

16.00

KIRMIZI GRUP

MENEMEN BLD. SPOR

KEÇİÖRENGÜCÜ

MENEMEN İLÇE STADI

19.00

AFJET AFYONSPOR

SİVAS BLD. SPOR

ZAFER STADI

19.00

 

TFF 3. LİG PLAY OFF YARI FİNAL 1. MAÇLAR

11 Mayıs 2018 Cuma

1. GRUP

DÜZCESPOR

BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE

DÜZCE 18 TEMMUZ

16.00

BAYRAMPAŞA

KEMERSPOR 2003

BAYRAMPAŞA ÇETİN EMEÇ

16.00

2. GRUP

ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR

ANKARA DEMİRSPOR

13 ŞUBAT STADI

16.00

TİRE 1922 SPOR

DİYARBEKİRSPOR

TİRE STADYUMU

19.00

3. GRUP

ELAZİZ BLD. SPOR

TARSUS İDMAN YURDU

ELAZIĞ ATATÜRK

16.00

KIZILCABÖLÜKSPOR

SULTANBEYLİ BLD. SPOR

DENİZLİ ATATÜRK

19.00

 

TFF 3. LİG PLAY OFF YARI FİNAL 2. MAÇLAR

15 Mayıs 2018 Salı

1. GRUP

BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE

DÜZCESPOR

GENÇ OSMAN STADI

16.00

KEMERSPOR 2003

BAYRAMPAŞA

ANTALYA STADYUMU

19.00

2. GRUP

ANKARA DEMİRSPOR

ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR

TCDD ANKARA DEMİRSPOR

16.00

DİYARBEKİRSPOR

TİRE 1922 SPOR

SEYRANTEPE SPOR KOMPLEKSİ

16.00

3. GRUP

TARSUS İDMANYURDU

ELAZİZ BLD. SPOR

TARSUS İLÇE

19.00

SULTANBEYLİ BLD. SPOR

KIZILCABÖLÜKSPOR

SULTANBEYLİ GÖLET

16.00

8. Hafta / Polonya - Makedonya: 2-0 (Özet)