İşte resmi teklifin belgesi! Galatasaray...

28 Ocak 2019 10:08- Son Güncelleme - 28 Ocak 2019 13:08
Google news abonelik

Forvet transferi arayışlarını sürdüren Galatasaray, Pato, Alan Carvalho, Benjamin Tetteh gibi isimlerle görüşürken, Spartak Moskova'nın golcü oyuncusu Ze Luis'e 7.5 milyon Euroluk teklifte bulunduğu öne sürüldü.

Sarı-Kırmızılı taraftarlar forvet transferi için sabırsızlanırken, dikkat çeken bir iddia ortaya atıldı.

Yazılı teklif yollandı

Yazılı teklif yollandı

Daha önce Rus yetkililerle sözlü olarak görüşen Galatasaray, Rus kulübüne bu sefer yazılı bir teklif gönderdi.

Fotomaç'ın haberine göre transfer döneminin tepki toplayan isimleri İkinci Başkan Abdürrahim Albayrak ve İdari Menajer Şükrü Hanedar'ın,Yeşil Burunlu golcü Ze Luis için Spartak Moskova'ya 7.5 milyon Euro'luk bir teklif ilettiği iddia edildi.

3 taksitle ödenecek

3 taksitle ödenecek

Şükrü Hanedar imzasıyla Spartak Moskova Kulübü'ne gönderilen teklif mektubunda, oyuncunun bonservisi için 7 milyon 500 bin Euro'yu ödemeyi taahhüt ettiği gözlendi.

Bonservisin 3 taksitte ödeneceği, ilk taksidin Ze Luis'in lisansı çıktığında, ikinci taksidin Ekim 2019'da, diğer taksidin ise 2020'nin Nisan ayında ödeneceği öğrenildi.

İşte Galatasaray'ın Spartak Moskova'ya gönderdiği teklif mektubu...

Ze Luis kimdir?

Ze Luis kimdir?

Tam adı Jose Luis Mendes Andrade olan ve 1991 yılında Yeşil Burun Adaları'nda doğan Ze Luis, kariyerine ülkesinin Batuque takımında başladı.

Daha sonra Portekiz'in Gil Vicente takımına giden golcü, Braga, Videoton ve Spartak Moskova takımlarında oynadı. Yeşil Burun Adaları Milli Takımı'nda 17 maçta 2 gol attı.

Galatasaray'dan Ze Luis'e resmi teklif

Galatasaray'dan Ze Luis'e resmi teklif