Judocu gençler ümit veriyor: Madalyalara ambargo koyacaklar

31 Ocak 2018 11:30- Son Güncelleme - 31 Ocak 2018 11:30
Google news abonelik

Judo Ümit Milli Takımı, Yaklaşan Avrupa Kupası öncesi Trabzon’daki yılın ilk kampına yoğun bir tempoda devam ediyor. Judo Milli Takımı Direktörü Selahattin Unay, madalya hedeflerini anlattı.

Çalışmalar yoğun şekilde sürüyor

Trabzon ve Ankara TOHM sporcuları ile birlikte toplam 60 sporcunun katıldığı Avrupa Kupası hazırlık kampının 4 Şubat’ta sona ereceği belirtilirken, sporcular, kondisyon ve teknik olmak üzere günde 2 antrenman yapıyor.

“Madalyalara ambargo koyacaklar”

Kampı ziyaret eden ve sporculara kendi elleri ile baklava ikram eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk, “Judo Federasyonu'muzun hazırlık kampını burada yapma kararı bizi sevindirdi. Ardından 15 Şubat’ta yine milli takım kampı olacak. Sporcularımızın Avrupa Kupasında ay-yıldızlı bayrağımızı göndere çekeceklerine ve madalyalara ambargo koyacaklarına yürekten inanıyorum” dedi.

Gençler ümit veriyor

Milli Takım Antrenörleri Mustafa Kalaycı, Gökcen Akgün ve Serdar Kiraz, Trabzon TOHM Antrenörü Seda Kazdal ve Ankara TOHM Koordinatörü Yasin Doğan’ın yönetiminde kampın sürdüğünü kaydeden Judo Milli Takım Direktörü Selahattin Unay, “Çok çalışan, başarıya inanan, pırıl pırıl, birbirinden yetenekli ve ümit veren gençlerimiz var. Gururluyuz” dedi.

Unay, modern tesislerde her yönüyle güzel bir ortamda son derece verimli bir kamp geçirdiklerine de dikkat çekti.

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus'ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!