Kadın final bölümünde neler yaşandı?

05.02.2020 - 14:13 | Son Güncellenme: 05.02.2020 - 14:13

FOx ekranlarının sevilen dizisi Kadın dün akşam final yaptı. Son final bölümü ile herkesin büyük beğenisini kazanan dizinin fina bölümünde neler yaşandığını sizler için derledik. İşte Kadın final bölümü izle ve Kadın son final bölümü Youtube

Kadın final bölümü ile dün akşam ekrana veda etti. Fox TV'nin sevilen dizisi Kadın final bölümünde neler yaşandı? Yayınlandığı her bölüm reyting rekorları kıran dizinin son final bölümüne sitemizdeki 'Kadın final bölümü izle' linkinden ulaşabilirsiniz. İşte Kadın final bölümü izle! Kadın son final bölümü Youtube aramalarınızın sonucu.

KADIN FİNAL BÖLÜMÜ İZLE

FOX ekranlarının sevilen dizisi Kadın, dün akşam yayınlanan final bölümüyle 3. sezondur devam eden macerasını bitirdi. Her türlü duygunun yaşandığı final bölümünde Bahar evlenirken Şirin de akıl hastanesine yatırıldı.

BAHAR KİTABINI TANITTI
Kadın final bölümünde Sarp'ı öldüren ve Bahar'a her türlü kötülüğü yapan Şirin, akıl sağlığını kaybettiği için akıl hastanesine yatırıldı. Bahar ve Arif görkemli bir düğünle evlendi. Final sahnesinde ise Bahar Çeşmeli yazdığı kitabı çok sayıda davetlinin katıldığı bir törenle tanıttı.

KADIN'IN FİNAL BÖLÜMDE NE OLDU?
Enver'in Şirin'i ele vermesi üzerine Şirin yakalandı. Ama akıl sağlığı yerinde olmadığı düşünülerek akıl hastanesine yatırıldı. Raif'in Ceyda'ya evlenme teklifi etmesi üzerine Arif de Bahar'a evlenme teklifi etti ve bunun üzerine çifte düğün hazırlıkları başladı. Arif yıllardır aşık olduğu kadına sonunda kavuşmanın heyecanı içine girdi. Fazilet Aşçıoğlu'nun Bahar'a hediye ettiği kitap ile de her şey çok farklı bir boyuta taşındı. Hayatında her şeyin yavaş yavaş yoluna girdiğini fark eden Bahar'ın ise sonunda şans yüzüne güldü.

Şirin Sarıkadı, yaptığı tüm kötülüklerin cezasını çekerken Bahar Çeşmeli ve ailesi ise bir ömür boyu mutlu yaşamaya başladı.

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler