• Diğerleri

Kanal İstanbul ihalesi yapıldı mı?

Kanal İstanbul ihalesi yapıldı mı? Türkiye’de koronavirüse karşı tedbirler giderek artarken, Kanal İstanbul ihalesinin yapılıp yapılmayacağı ise büyük merak konusuydu. 26 Mart tarihinde yapılacağı açıklanan ihale gerçekleşti mi? İşte tüm detaylar…
26 Mart 2020 17:01- Son Güncelleme - 26 Mart 2020 17:01
Google news abonelik
Kanal İstanbul ihalesi yapıldı mı?

Çin'den dünyaya yayılan ve Türkiye’de de etkisini gösteren koronavirüse karşı tedbirler giderek artarken, 26 Mart tarihinde yapılması beklenen Kanal İstanbul ihalesi gerçekleşecek mi soruları ise merak konusuydu. Peki, Kanal İstanbul ihalesi yapıldı mı? İşte merak edilenler...

Kanal İstanbul için maskeli ihale

Kanal İstanbul Etki Alanındaki Tarihi Odabaşı ve Dursunköy Köprülerinin Rekonstrüksiyon İhalesi yapıldı. Kapalı zarf usulüyle yapılan ihaleye 5 firmadan teklif geldi.

Kanal İstanbul'un etki alanında kalan tarihi Odabaşı ve Dursunköy köprülerinin rekonstrüksiyon projeleri için ihale gerçekleştirildi.

Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü'nde gerçekleştirilen Kanal İstanbul Etki Alanındaki Tarihi Odabaşı ve Tarihi Dursunköy Köprüleri İhalesi için teklifler kapalı zarf usulüyle alındı.

Toplamda 5 firmanın katıldığı ihalede Artuklu Mimarlık'ın teklifi geçersiz sayılırken, Mukarnas Mimarlık 500 bin lira, Hasan Fehmi Şahin 550 bin lira, Safir Jeoteknik 507 bin lira, Altıparmak Mimarlık 408 bin lira teklif etti.

Cenk Tosun'un Premier Lig'de attığı en güzel goller