Kartal transfer yapmadı, O isme yaradı

03.09.2015 05:29 - Son Güncelleme -
Kartal transfer yapmadı, O isme yaradı

Transferde eksiklerini tamamlayamayan Beşiktaş Teknik Direktör Şenol Güneş, çareyi alt yapıda buldu. Tecrübeli hoca, geçen sezon A takımla bazı maçlara da çıkan Eslem Öztürk’ü maç kadrosuna almaya hazırlanıyor. 

A takımla çalışan 17 yaşındaki Eslem, önümüzdeki haftalarda ihtiyaç duyulması halinde sahaya sürülecek. Sezon başı kampta Tolgay Arslan’ın sakatlandığı pozisyonun içinde yer alan Eslem’e taraftar tepki göstermiş ancak daha sonra sakatlığın Tolgay’ın çime takılması sonucu oluştuğu ortaya çıkmıştı. 

Cenk Gönen’in Galatasaray’a gitmesinden sonra Şenol Güneş, üçüncü kalecilik pozisyonuna da A2 takımının genç eldiveni Veysel Sapan’ı getirdi. 

GÖBEKTE SERDAR VE NECİP
Güneş, şu ana kadar şans vermediği geçen yılın bankosu Franco ve ile geçen sezon devre arası takıma katılan Milosevic’i de yeni stoper alınmadığı için zaman zaman kullanacak. Güneş, her iki stoperle de konuşarak, her an göreve hazır olmalarını istedi. Güneş, hazırlık maçlarında ipucunu verdiği üzere, sol bek Tosic’i de yine lüzum gördüğünde stoperde kullanacak. 

Veli ve Tolgay’ın yokluğunda oluşan ön libero pozisyonunda da geçen iki sezonda sağ bek olarak görev alan Serdar’ı alternatif olarak düşünen Güneş, yine Necip’i de zaten ideal pozisyonu olan bu bölgede değerlendirecek. 

Hürriyet

Gianfranco Zola, yıllar sonra o golü atmayı denedi

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up