Kartal Yuvası hangi saatlerde açık? İşte yanıtı...

Beşiktaş taraftarları, koronavirü salgını sebebiyle bir süredir kapalı olan Kartal Yuvası mağazalarının hangi saatler arasında hizmet vereceğini araştırmaya başladı. İşte Kartal Yuvası mağazalarıyla ilgili son durum...
1 Haziran 2020 12:30- Son Güncelleme - 1 Haziran 2020 12:31
Google news abonelik

AJANSSPOR

Koronavirüs tehdidi sebebiyle kulüplerin lisanslı ürünlerinin satıldığı mağazalar da satışlarına ara vermek durumunda kalmıştı. Beşiktaş'ta kapalı olan Kartal Yuvası mağazaları hizmete başladı mı? Saat kaçta mağazalar açılıyor? Kaçta kapanıyor? Detaylara Ajansspor ulaştı. İşte Beşiktaş taraftarlarının merak ettiği yanıt...

Kartal Yuvası yeniden hizmet vermeye başladı

Beşiktaş Kulübü, COVID-19 tehdidi sebebiyle kapalı olan Kartal Yuvası mağazaları hakkında bir açıklama yaptı ve mağazaların normalleşme adımlarının atıldığı dönemde yeniden taraftarlara hizmet vermeye başladığını duyurdu.

İstanbul'da Kartal Yuvası mağazaları kaça kadar açık?

Kartal Yuvası mağazalarının çalışma saatleri konusunda herhangi bir belirsizlik bulunmuyor. Örnek olarak Çarşı'da yer alan mağaza saat 11:00'de hizmete başladı ve saat 18:00'e kadar hizmet verecek. Vodafone Park'ta yer alan mağaza ile yine merkezde bulunan mağaza da saat 11:00 ile 18:00 saatleri arasında taraftarlarına hizmet verecek.

Taraftarlara koronavirüs uyarısı

Öte yandan kulüp, taraftarlarına uyarılarda da bulundu. Açıklamada, "Değerli taraftarlarımızdan Kartal Yuvası mağazalarımızdaki alışverişleri sırasında, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uymalarını önemle rica ederiz" denildi.