AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Kayserispor için boşanmayı ertelemek istedi

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 26 Şub 2022 - 18:29 / Son Güncelleme : 26 Şub 2022 - 18:32

ATV'de yayınlanan Esra Erol'da programına katılan bir taraftar Kayserispor - Trabzonspor maçını izlemek için boşanmayı ertelemek istedi. İşte detaylar...

AJANSSPOR HABER

(24.02.2022) ATV'de yayınlanan Esra Erol’da programında Kayserisporlu bir taraftar eşiyle boşanmayı maçtan sonraya ertelemek istedi. Boşanma arefesinde olan Yaşar Arslan isimli vatandaş gerekçe olarak ise Trabzonspor - Kayserispor maçını gösterdi.

''Kayserispor sevdam''

Bir an önce Kayseri'ye dönmek istediğini belirten Yaşar Arslan'a bunun sebebi sorulduğunda ise “İşime başlayacağım.” dedi.  Esra Erol ise programına katılan Arslan'a “İşten dolayı mı, maçtan dolayı mı?” diye sorunca ise “Hem maç hem iş.” ifadelerini kullanan Yaşar Arslan, Yukatel Kayserispor için “sevdam” benzetmesini yaptı.

''Pazartesi boşanalım''

Evliliği yerine Yukatel Kayserispor-Trabzonspor müsabakasını tercih eden Kayserisporlu Yaşar Arslan: “Bu maç önemli, belki ben olmazsam yeniliriz, totemim var, pazartesi boşanalım.” dedi.

Maç Trabzon’da oynandı

Geçtiğimiz hafta kendi evinde Giresunspor’u 2-1 mağlup eden ev sahibi Yukatel Kayserispor bu hafta ise deplasmanda Trabzonspor’a konuk oldu.

Trabzonspor geriden geldi kazandı

Dakika 24 ve 45+1’de rakip takım Yukatel Kayserispor’un bulduğu gollerle devre arasına geride giren Karadeniz ekibi, ikinci yarıda bulduğu 3 gol ile 3 puanın sahibi oldu.

Esra Erol kimdir?

12 Mayıs 1982’de İstanbul Eyüp’te dünyaya gelen Esra Erol, ilk, orta ve lise öğrenimini, polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da tamamladı. Açık öğretim fakültesinden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı. 2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile dünya evine giren Esra Erol, iki çocuk annesidir.