"Kazanmaya yakın taraf bizdik"

11 Eylül 2017 16:15- Son Güncelleme - 11 Eylül 2017 16:15
Google news abonelik

AJANSSPOR - Antalyaspor'un başarılı oyuncusu Emre Güral, Radyospor'da yayınlanan Spor Kazanı programında Özgür Sancar'a önemli açıklamalar yaptı. İşte o açıklamalar:

"Galatasaray'ın korneri yok"

"Kazanmayı hak eden taraf bizdik. Genelinde baktığımızda Galatasaray'ın korneri yok. Bu maçın gidişatı için önemli  bir gösterge. Tek bir pozisyonları vardı ve o gol oldu. Galatasaray’ı kendi sahamızda yenmek isterdik. Gelen maçlarda alacağımız galibiyet ile bu puanı daha anlamı hale getirebiliriz. Kayserispor deplasmanına gidiyoruz zor bir maç olacak. İnşallah 3 puan almak için Kayseri’ye gideceğiz."

"Oyuna girdiğim zaman hareketlilik getirdim"

"Galatasaray ilk üç maçında hızlı başlamıştı ama biz o direnci kırdık. Bizde onalra karşı aynı şekilde dirençli ve baskılı oynadık.

"Ben kendi performansım adına mutluyum. Girdiğim zaman hareketlilik getirdim. Oyuna girdiğim zaman yada baştan oynayınca olsun elimden geleni yapıyorum. Son pasları iyi yapabilseydik kazanabilirdik."

Eto'o golü anlatı

"Eto'o zaten tartışılmaz bir isim. Onun burada olmasından mutluyuz. Maç sonunda kafayla gol attın diye takıldım Eto'o'ya. Bana golü anlattı. Korneri hızlı kullanınca daha ortalamadan hareketlenip oraya gittim ve golü attım dedi. Maç içinde zaman zaman taktik değişiyor. Bizimde kornerlerde etkili oyuncularımız var. Hızlı kullanınca gol geldi."

"Eto'o ilk beşe girer"

"Samuel Eto’o dünyanın gelmiş geçmiş en iyi forvetlerinden biri. Samuel Eto’o gibi bir oyuncu yok. Brezilyalı Ronaldo vardı mesela şöyle diyelim ilk beşe girer. Gomis iyi bir forvet. Takıma da adapte oldu, kendine pozisyon yaratıyor. Bizim defanstan önce girdi ve dokunup usta işi bir gol attı. Çok katkısı olacaktır. Eto'o genel anlamda bakınca gelmiş geçmiş en iyi isimlerden biri"

"Herkes Eto’o ve Nasri’nin kariyerine, geçmişine saygı duyuyor"

"Nasri gerçekten sakat. Küçük bir yırtığı var. İnşallah kısa zamanda düzelir. Kim gelirse gelsin takımdaki dengeleri bozamaz. Herkes Eto’o ve Nasri’nin kariyerine, geçmişine saygı duyuyor. Dışarıda ki problemi sahaya yansıtmaz."

"Enes Ünal'ı tebrik ediyorum"

"Güzel bir gol attı. Kardeşimi tebrik ediyorum. Bunlar güzel şeyler, yurtdışında olan isimlerin başarılı olması bizi mutlu ediyor. Daha çok oyuncu yurtdışında oynasın isterim."

"Antalyaspor’da oynamaktan memnunum"

"Galatasaray’a transferim gündemdeydi. Fakat artık geride kaldı. Antalyaspor’da oynamaktan memnunum ve çok çalışıyorum inşallah karşılığını alırız. Çalışıp çok iyi yerlere gelmek istiyoruz."

(YASAL UYARI: KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILAMAZ)