Kenan Sofuoğlu ve Taha Akgül'den açıklamalar

16 Şubat 2017 07:26- Son Güncelleme - 16 Şubat 2017 07:26
Google news abonelik

Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu ve 2016 Rio Olimpiyatları'nda altın madalya kazanan milli güreşçi Taha Akgül'e, Anadolu Ajansı (AA) tarafından hazırlanan AA 2016 Yıllığı takdim edildi.

Kenan Sofuoğlu, Serdivan ilçesindeki AA Sakarya Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti. Ziyarette, AA Sakarya Bölge Müdürü Salih Yalçıntaş, Kenan Sofuoğlu'na AA tarafından hazırlanan yıllığı verdi. 

Kenan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, hemen hemen her yıl AA Yıllığı'nı incelediğini söyledi.

Yıl içindeki gelişmelerin bu katalog içinde arşivlendiğini ifade eden Kenan, "2016 yılının tabii ki en özel kareleri 15 Temmuz'daki çekilen karelerdir. Bu kataloğa bakarken en çok merak ettiğim kareler 15 Temmuz'daki karelerdi." diye konuştu.

Özellikle 15 Temmuz'u bizzat yaşayanlardan birisi olduğunu dile getiren Kenan, şunları kaydetti:

"Sağ olsunlar bu yılki yıllığa şampiyonluk fotoğrafımın, özellikle Mahir ile olan fotoğrafımın koyulması hoşuma gitti. Ona da baktım. Önceki yıllarda olduğu gibi çok güzel kareler var içinde. İnsanlar bu kataloğu sakladığı zaman, yıl içinde yaşanan bütün özel günlerin, iyi ve kötü anıların arşivini burada bulabilir. O açıdan çok güzel bir katalog. İnanın, kaç yıldır yapılıyor bilmiyorum ama özellikle birkaç yıldır hemen hemen hepsini bütün sayfalarına varıncaya kadar inceledim. Gerçekten çok güzel bir çalışma."

 

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus'ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!