Kırılan Avcı 36 milyonun hepsini istiyor!

28 Ocak 2020 16:40- Son Güncelleme - 28 Ocak 2020 16:40
Google news abonelik

Beşiktaş ile yolları ayrılan Abdullah Avcı, yönetimin kendisine takınılan tutumdan ötürü kırgın olduğu ve bu nedenle sözleşmesinin gereğinin tam olarak yerine getirilmesini istediği öğrenildi. Kulüple görüşmeleri avukatlar yürütüyor.

 

Beşiktaş ile 3 yıllık sözleşme imzalayarak sezon başında göreve gelen ancak geçen cuma günü görevden alınan Abdullah Avcı, yönetimin tavrından dolayı kırgın.

 

Başkan Ahmet Nur Çebi’nin, geçen cuma günü kendisiyle sorunları görüşmek üzere yaptığı görüşmeden önce ayrılık kararı verdiği düşüncesinde olan Avcı, bu yüzden kırgın olduğu ve sözleşmesinin gereğinin yapılmasını beklediği öğrenildi.

 

BAŞKAN ÇEBİ’NİN DESTEK VERMEDİĞİNİ SÖYLEDİ

BAŞKAN ÇEBİ’NİN DESTEK VERMEDİĞİNİ SÖYLEDİ

Ajansspor’un edindiği bilgiye göre Avcı, 3 yıllık mukavelesinin gereğinin yapılmasını bekliyor. Halihazırda yönetimle alacaklar konusunda anlaşma imzalamadığı öğrenilen Avcı için görüşmeleri avukatları yürütüyor.

Çebi yönetiminin sıkıntılı günlerde kendisini kamuoyu önünde hiç desteklemediğini ve yalnız bıraktığını düşünen Avcı, kendisine karşı iyi niyetli davranılmadığını savunduğu ve bu nedenle sözleşme feshi konusunda tamamen hukuki çerçevede hareket edeceği öğrenildi.

 

BURAK YILMAZ VE ARKADAŞLARI DESTEK VERDİ

Diğer yandan Çebi’nin Avcı’nın ayrılık kararı öncesi Burak Yılmaz, Caner Erkin, Gökhan Gönül gibi takımın önde gelen oyuncularıyla yaptığı görüşmede, futbolcuların Avcı’ya destek verdiği de öğrenildi.

Avcı, Beşiktaş ile yıllık 12 milyon liradan toplam 36 milyon liralık sözleşme imzalamıştı.

Nefes almasına izin vermedi golü attı