Kocaelispor'da Mustafa Gürsel: "Üçüncülük çok önemli"

Orhan Gülek
15.04.2024 - 00:26 | Son Güncellenme: 15.04.2024 - 00:47

Kocaelispor Teknik Direktörü Mustafa Gürsel kazandıkları Giresunspor maçı sonrasında açıklamalarda bulundu

Kocaelispor'da Mustafa Gürsel: "Üçüncülük çok önemli"

AJANSSPOR - HABER

Trendyol 1. Lig'in 30. haftasında konuk ettiği Bitexen Giresunspor'u 2-0 yenen Kocaelispor'un teknik direktörü Mustafa Gürsel, ligi üçüncü sırada bitirmek için gerekeni yapacaklarını söyledi.

Yıldız Entegre Kocaeli Stadı'ndaki maçın ardından açıklamalarda bulunan Gürsel, 3 puanın kendileri için çok önemli olduğunu ifade etti.

Gürsel, seyirci olmayınca maçın enerjisiz, tatsız, tuzsuz bir atmosferde gerçekleştiğini dile getirerek, "İlk ve ikinci yarıda bulduğumuz birer golle 2-0 kazandık. Sonuç olarak memnunuz. Buradan alacağımız zaten 3 puan bizim için çok değerliydi, onun bizi neler katacağını çok iyi biliyorduk." dedi.

Maçta bölüm bölüm isteklerini yapmaya çalıştıklarını anlatan Gürsel şunları söyledi:

"Enerji biraz düşüktü, daha iyi şeyler yapabilirdik. İlk yarıda daha hareketli olabilirdik ama çok hareketli değildik. Sonuçta kazandığımız için mutluyuz. Buradan alınacak olan 3 puanı aldık. Artık önümüze bakacağız, en iyi şekilde Ümraniyespor maçına hazırlanacağız. Bu maç puan açısından çok önemliydi. Çünkü baktığımızda Göztepe takımının her şey kendi elinde çok avantajlı. Bu ligde üçüncülük bu saatten sonra çok önemli, o hedefe ulaşmak için ne gerekiyorsa yapacağız."

Senin için hazırladığımız haberler