Konyasporlu futbolcular 7 gollü maç sonrası konuştu!

20 Temmuz 2020 00:10- Son Güncelleme - 20 Temmuz 2020 00:10
Google news abonelik
Konyasporlu futbolcular 7 gollü maç sonrası konuştu!

Süper Lig'in 33. hafta mücadelesinde Konyaspor, deplasmanda Trabzonspor 3-1 geriden gelerek 4-3 mağlup etti. Maçın ardından Konyasporlu futbolcular değerlendirmelerde bulundu.

Ömer Ali: "Hala geri dönüşün şokundayım. Biraz önce neler oldu anlayamıyorum ama içeride doyasıya kutladık. 3-1'den sonra neler oldu hatırlamıyorum. Takım arkadaşlarımı kutluyorum. 3-1'den sonra 1 gol ile döneceğimizi birbirimize söyledik. Kaleden Ertuğrul bir tane daha atarız dedi. İnancımızın bir göstergesi bu diye düşünüyorum. Taraftarımıza, şehrimize bir özür borcumuz var diye düşünüyordum. İnşallah Başakşehir maçında da istediğimiz gelir."

Ertuğrul: "Rüya gibi. Sezon genelinde bizim için bir kabustu. Taraftarımıza, şehre ve yönetimize kötü şeyler yaşattık. Umudumuzu hiç kaybetmedik. Son 2 maçta geriden geldik, geriye düştük öne geçtik. Başakşehir maç sonucunu bekliyoruz. Takım arkadaşlarımıza, teknik heyete ve gerçek taraftarlarımıza teşekkür ediyorum."

Shengelia: "Galibiyete yardımcı olduğum için çok mutluyum. Süper Lig’de kaldığımız için de mutluyum, ayrıca taraftarlarımızı sevindirdiğimiz için de mutluyum."