• Diğerleri

Ljajic’ten yönetime şok talep!

Beşiktaş’ta Adem Ljajic, koronavirüs salgınının yaygınlaşmasının ardından yönetimle görüşerek 60 yaşının üzerindeki anne ve babasının yanına dönmek istediğini belirtti.
27 Mart 2020 08:24- Son Güncelleme - 27 Mart 2020 08:25

Kara Kartal’ın yetenekli orta sahası Ljajic ile ilgili sıcak bir gelişme yaşandı.

 

Sırp futbolcu koronavirüs nedeniyle ülkesine giderek 60 yaşının üzerindeki anne ve babasıyla birlikte olmak istediğini söyledi.

 

Koronavirüs tehdidi sebebiyle büyük bir korku içinde olduğu öğrenilen 28 yaşındaki futbolcu, Sırbistan’ın Sancak bölgesindeki Novi Pazar şehrinde yaşayan anne ve babasının sağlık durumundan endişeleniyor.

 

KOCADAĞ DEVREYE GİRDİ

KOCADAĞ DEVREYE GİRDİ

Sırbistan hükûmetinin, Türkiye'de yaşayan vatandaşlarını almak için göndereceği uçakla ülkesine dönmek isteyen Ljajic "Bu süreç daha çok uzayacak. Bizi boşu boşuna burada bekletmeyin. Annem ve babam 60 yaşın üzerinde. Onlara yardımcı olmak istiyorum. Burada hiç bir şey yapmadan durmak beni çok üzüyor" diyerek yönetimden anlayış bekledi. 

Futbolculara olan yakınlığıyla bilinen Asbaşkan Emre Kocadağ, Ljajic'le yaptığı görüşmede yıldız oyuncuyu şimdilik sakinleştirmeyi başardı. TFF'nin erteleme konusunda vereceği son kararı beklediklerini belirten Kocadağ "Takımda benzer durumda çok isim var. Şu anda ligin durumu belli değil. Çok yakında çözüme kavuşacak" diyerek yıldız oyuncunun biraz daha sabretmesini istedi. (Türkiye)

5. Hafta / Werder Bremen - RB Leipzig: 0-3 (Özet)