Maça, maça, haydi sanal maça!

Almanya'da Fortuna Köln kulübü sıra dışı bir kampanya gerçekleştirdi. Taraftarlarına sanal maç uygulamasıyla bilet sattı. Sanal maç biletleri kaç paradan satılıyor? Dikkat çeken uygulama...
20 Mart 2020 12:09- Son Güncelleme - 20 Mart 2020 12:16
Google news abonelik

Almanya 4. Lig Batı Grubu’nda 12. basamakta yer alan Fortuna Köln kulübü sıra dışı bir kampanyaya imza attı. Pekiyi, sanal maç adı verilen bu kampanya nasıl bir kampanya? Biletler kaç paradan ve nasıl satılıyor? Detaylar haberimizde...

DERLEYEN - HÜSEYİN ÖZKÖK

Koronavirüs nedeniyle futbolun durması ile bütün takımlar gibi gelirlerinden olan mütevazı 4. Lig kulübü, “Destek Maçı” adı altında sanal bir maç için taraftarlarına 16 Mart'tan bu yana bilet satmaya başladı.

Kaç bilet satıldı?

On bin kapasiteli bir stada sahip olan Fortuna Köln, şu ana kadar bine kadar bilet satmış durumda. Bilet alan tüm taraftarlar daha sonra yapılacak çekilişle, gelecek sezonun kombinesi, forma veya değişik hediyeler kazanma şansına sahip olacaklar.

Amaç kulübe nefes aldırmak

Kulüp yetkilileri amaçlarının gelirlerin kesildiği bu dönemde taraftarlarının yardımlarıyla kulübe biraz olsun nefes aldırmak olduğunu açıkladı.

Fortuna Köln biletleri kaç para satıyor?

Bilet fiyatları:

Ayakta : 10,00 Euro
Koltuk  : 19,48 Euro
VIP      :  100 Euro

(AJANSSPOR DIŞ HABER)