AjanssporAjansspor uygulamasını indir

"Maçın hakemine değil sahada sistemimize bakalım"

İlk Yayınlanma : 04 Nis 2021 - 11:22 / Son Güncelleme : 04 Nis 2021 - 11:34

Beşiktaş haberleri... Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, Kasımpaşa maçı öncesi hakem Halil Umut Meler ile ilgili açıklamalarda bulundu. Çebi, "Maçın hakemine değil sahada sistemimize bakalım" dedi. İşte detaylar...

"Maçın hakemine değil sahada sistemimize bakalım"

Kasımpaşa maçı öncesi takımın çalışmasını ziyaret eden Beşiktaş kulübü başkanı Ahmet Nur Çebi, karşılaşmanın hakemi hakkında da konuştu. 

"Maçın hakemine değil sahada sistemimize bakalım"

Hürriyet'te yer alan habere göre; takıma yönelik bir konuşma yapan Çebi’nin “Beşiktaş’ın başarısından başka bir şey düşünmeyin. Maçın hakemine değil sahada sistemimize bakalım” dediği belirtildi. 

"Beşiktaş’ın başarısından başka bir şey düşünmeyin"

Kasımpaşa ile yapılacak karşılaşmadan iyi futbol beklentisi içinde olduklarını belirten başkan Çebi’nin takıma yönelik yaptığı konuşmada “Sahaya çıktığınızda Beşiktaş’ın başarısından başka bir şey düşünmeyin. Tamamen futbolumuza odaklanalım. Maçın hakemine değil sahada sistemimize bakalım. Bunu yaptığımızda zaten 3 puanı almamıza hiçbir şey mani olamaz” dediği öğrenildi.

"Bankalar Birliği ile her türlü anlaşmayı yaptık"

Ayrıca kulübün ekonomik olarak tüm sorunların kısa sürede biteceğine dikkat çeken Beşiktaş Başkanı’nın “Bankalar Birliği ile her türlü anlaşmayı yaptık. Bundan sonra ayağımızı yorganımıza göre uzatacağız. Süper Lig’de zirve yarışında teknik ekibimizin ve oyuncularımızın arkasındayız. Maddi ve manevi tüm imkanlarımızı seferber ettik” şeklinde konuştuğu da belirtildi. 

Sergen Yalçın'dan teşekkür

Sergen Yalçın ise başkan ve yönetime teşekkür ederek sezon başından bu yana birlik beraberlik içinde zirve yarışında yerlerini aldıklarını ve sezon sonuna kadar da aynı istikrarı için savaşacaklarını ifade etti.

Sergen Yalçın ne demişti?

Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçıun, hakem Halil Umut Meler'in yönetimiyle ilgili açıklamalar yapmıştı. Yalçın, "Bir daha bu hakemi istemiyoruz. Biz böyle enteresan maç yöneten hakemlerle oynamak istemiyoruz. Ortadan yöneten, gördüğünü çalan arkadaşlar gelirse çok iyi olur" demişti.