• Diğerleri

Memisevic'ten Galatasaray iddialarına cevap: Fatih Terim'le çalışmak isterim

2 Temmuz 2018 16:29- Son Güncelleme - 2 Temmuz 2018 19:29
Google news abonelik

Galatasaray ve Başakşehir'in transfer gündemine gelen Hollanda ekiplerinden Groningen'in stoperi Samir Memisevic, transfer iddialarını cevapladı.

Samir Memisevic, Ajansspor editörü ve Radyospor programcısı Salim Manav'a konuştu. İşte detaylar...

'Galatasaray formasını giymekten onur duyarım'

Galatasaray iddialarını yanıtlayan Samir Memisevic, "Galatasaray gibi takımlarda taraftarlar güçlü karakterli futbolcuları ve sahada takımı için yüzde yüzünü veren oyuncuları benimsiyor. Kulübü gerçekten sevenleri benimsiyor. Fırsat verilirse Galatasaray formasını giymekten onur duyarım. Küçüklükten itibaren futbol oynuyorum. Futbolun içerisinden gelen bir aileden geliyorum. Biz Bosnalılar kendimizi Türk olarak görüyoruz. Zihniyetimiz ve yaşantımız aynı. Türk futbolunu yakından takip ediyorum. Türkiye'de arkadaşlarım da var" dedi.  

'Fatih Terim'le çalışmak isterim'

'Fatih Terim'le çalışmak isterim'

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'den övgü dolu sözlerle bahseden Memisevic, "Fatih Terim dünyanın en iyi hocalarından birisi, onunla çalışmaktan onur duyarım. Galatasaray konusunda tabii ki henüz somut bir şey yok, ilerleyen zamanda somut gelişmeler yaşanabilir. Önümüzdeki yıllarda hedefim Avrupa'nın en iyi takımlarında forma giymek. Bunun için de çok çalışıyorum" ifadelerini kullandı.

5. Hafta / Schalke 04 - Mainz 05: 2-1 (Özet)