Millilerin iletişimini Atalay yapacak

Son dakika haberleri... A Milli Takım'da iletişim görevi Altuğ Atalay'a verildi. Peki Altuğ Atalay kimdir, kaç yaşında? İşte detaylar...
27 Ekim 2020 18:51- Son Güncelleme - 28 Ekim 2020 00:01
Google news abonelik
Millilerin iletişimini Atalay yapacak

AJANSSPOR - HABER

A Milli Takım İletişim Koordinatörlüğü görevine Altuğ Atalay getirildi. Böylece A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş ile Atalay'ın yolları bir kez daha kesişmiş oldu. Güneş, 2009-2013 arasında Trabzonspor'u çalıştırırken Atalay da takımın iletişim sorumlusu olarak görev yapıyordu.

Atalay, 2018'de de Beşiktaş Futbol Takımı'nın medya sorumlusu olarak Güneş'in ekibinde yer aldı. Ahmet Nur Çebi yönetimi, Güneş'in ayrılığından sonra takımın başına gelen Abdullah Avcı ekibinde devam eden Atalay ile bu yılın başında yollarını ayırdı.

Büyük tecrübeye sahip

1970 yılında Trabzon'da doğan Altuğ Atalay, 24 yıl gazetecilik yaptı. Atalay, son 10 yılda da profesyonel olarak kulüplerin medya iletişim birimlerinde sorumluluk üstlendi. Bugüne kadar Şenol Güneş ve Abdullah Avcı, dışında Ersun Yanal, Tolunay Kafkas gibi teknik adamların ekibinde de yer aldı. Atalay, iki taraf arasında kurduğu ilişkiyle medya mensupları arasında oldukça sevilen bir isim.