CALL OF DUTY: MODERN WARFARE II VE WARZONE 2.0 Playstation'a Geliyor

Burak Alaca
14.03.2023 - 12:29 | Son Güncellenme: 14.03.2023 - 13:01

CALL OF DUTY: Modern Warfare II ve Warzone 2.0 sezon yüklemesi 15 Mart'ta Playstation'a geliyor.

Mert Erdoğan-AJANSSPOR

Call of Duty: Modern Warfare II ve Call of Duty: Warzone 2.0 Himmelmatt Expo Sezon 02 yüklemesi 15 Mart’ta çıkıyor. Dönemin en heyecanlı savaş oyunları arasında başı çeken Call Of Duty’de yeni güncelleme ile birlikte bir çok özellikte beraberinde geliyor.

Raid Episode 02 ve Himmelmatt Expo daha fazla parti modu

Call Of Duty’de yeni gelecek güncellemeyle birlikte; yeni ortak bir saldırıda yeteneklerinizi test edebilir, Himmelmatt’de bir kış sığınağını keşfedip yeni çok oyunculu parti modlarını deneyimleme imkanına sahip olabileceksiniz.

Yeni sezonda neler var?

Atomgrad Raid Episode 02: Bu bölümde diğer iki oyuncuyla takım olup, ölümcül bir savaş başlığını tespit edip ele geçirmek için onlarla yeni bir göreve çıkarken Kaptan Price, Farah ve Gaz’ın rollerini üstlenebilirsiniz. Operatörler, füze silosundan yükselirken ölümcül tuzaklardan ve artan düşman direncinden geçmeniz gerekecek.

Sezon ortası güncellemesinin bir parçası olarak, Modern Warfare II’ye sahip olan biri Raids’e çok kolay ulaşabilecek; artık erişim için Raids görevlendirmeleri de gerekli değil. Episode (Bölüm) 02’yi başarıyla tamamlayan oyuncular, daha büyük haksızlıklara karşı mücadele görevi için ekstra ödül sunan Raid’in Veteran versiyonunda da yer alabilecek.

İlgini Çekebilir
Call of Duty: Mobile’ın 11. Sezonu! Son Kar Tanesi...
Habere Git

Himmelmatt Expo (6v6):

Bir Avrupa dağının yamacında geçen yeni bir Core Multiplayer haritası olan Himmelmatt Expoda konuşlanın. Ana etkinlik merkezinde savaşabilir bu kış sığınağının gösterişli imkanlarını çevreleyen kar kaplı sokaklar boyunca çatışmalara katılabilirsiniz.

Bu bölümde kışlık ceketinizi alarak İsviçre Alpleri’nde yer alan şirket sığınağına gitmeye hazırlanın. Fakat, gelecek Oil & Gas Summit 2023 (Yağ ve Gaz Zirvesi) için katılımcılar, sahada SpecGru ve KorTac güçleri arasında çatışma çıktığı için gelişlerini ertelemek zorunda kalacaklar.

Himmelmatt Expo dört ana alandan oluşuyor:

-Etkinlik Merkezi

-Ana Yollar

-Restoran

-Havuz&Sauna

Yeni parti modlarını oynama imkanı sizi bekliyor

Infected, Gun Game ve Grind for Modern Warfare II’nin yeniden yayınlanmasının devamında sezon 02 yüklemesi Call of Duty’nin yaklaşık yirmi yıllık tarihinden üç parti modu daha çıkarıyor:

Drop Zone (Atlama Bölgesi): Bu kaotik takım bazlı modda puan kazanmak için Drop Zone’u ele geçirmeniz gerekecek. Drope Zone’un işgal edildiği her 15 saniyede bir yakınlara Killstreak (öldürme/cinayet serisi) içeren bir Care Package (Bakım Paketi) bırakılacak. Bu, bir sonraki Drope Zone’a dönüşü büyük bir öncelik haline getirecek.

All or Nothing (Ya Hep Ya Hiç): Yalnızca fırlatma bıçakları ve cephanesiz bir silah ile donatılmış olan her Operatör, 20 eleme kazanmak için bir yarışta kendileri için savaşması gerekecek. Daha fazla cephane toplama izni için Scavenger Perk (Çöpçü Avantajı) ile başlayıp düşmanları eleyerek ek Perks (Avantajlar) kazanabilirsiniz.

One in the Chamber (Biri Mermi Yuvasında): Fitilli bir tabanca, bir mermi ve üç canla oyuna başladığınız bu bölümde her oyuncu kendisi için savaşıyor, vücudun herhangi bir bölgesine tek bir vuruş elenmenizi sağlıyor ve vuran oyuncuya bir sonraki savaş için bir mermi verir. Çatışma anında atış kaçırmamaya çalışın.

İlgini Çekebilir
Call of Duty: Modern Warfare ücretsiz oluyor!
Habere Git

PlayStation özel hatırlatıcısı-Season 02 Combat Pack (2. Sezon Savaş Paketi)

Ayrıca, özel operatör paketinizi almayı unutmayın. Season 02 Combat Packs (Savaş paketi), Hiro “Oni” Wantanabe’ye Samurai Code (Samuray Yasası) yaşayanların yolculuğuna uygun bir operatör görünümü (Operator Skin)  verecek

PlayStation Plus aboneleri ayrıca bu güncellemeyle birlikte: “Oni Carver” SMG Blueprint (kılavuz), “Oni Slasher” Saldırı Tüfeği Kılavuzu, “Yoroi” Silah Tılsımı, “Crimson Oni” Animasyonlu Arama Kartı, “Golden Dragonfly” Silah Çıkartması ve “Grinning Oni” amblemine de sahip olacak

Sony Exclusive Player 2XP’nin tüm avantajlarından yararlanmak için 15 Mart 10.00 ile 17 Mart 10.00 arasında PlayStation’da Sezon 02 yüklemesini yapmayı unutmayın.

İşte tanıtım videosu...

Himmelmatt Expo harita tanıtımı

Senin için hazırladığımız haberler