'Molaya ihtiyacım yok!'

19.04.2021 - 22:30 | Son Güncellenme: 19.04.2021 - 22:34

Tottenham'dan ayrıldıktan sonra ilk demecini veren Jose Mourinho, "Molaya ihtiyacım yok. Ben hep futbolun içindeyim" diyerek yeni tekliflere göz kırptı. İşte detaylar...

AJANSSPOR-DIŞ HABER

Premier Lig ekiplerinden Tottenham’daki görevine son verilen Jose Mourinho sessziliğini bozdu. İngiliz basınında çıkan haberlere göre, kulüp tesislerinden ayrıldıktan sonra evine giden Portekizli teknik adamın etrafını arabasından iner inmez medya ordusu sardı. 

'Özel hayat' uyarısı yaptı

Burada kısa bir açıklama yapan ünlü çalıştırıcı, “Bana özel hayatımda rahatv vermiyorlar. Hatta arkadaşım Gary (Cotterill) bile beni rahatsız ediyor. Bu benim hayatım" diyerek çıkıştı.

'Ara vermeye ihtiyacım yok'

Ardından Sky Sports’un kariyer planı hakkındaki ısrarlı sorusunu yanıtlayan Mourinho, “Hayır, hayır, çok teşekkür ederim. Konuşma planım yok, beni tanıyorsun. Hiçbir şey söylemeyeceğimi biliyorsun. Ara vermeye ihtiyacım yok. Ben her zaman futbolun içindeyim" yorumunu yaptı.

40 milyon Euro tazminat alacak

Tottenham, Premier Lig'de 32 maçta 50 puanla 7. sıraya kadar gerilemesi sonucu Jose Mourinho ile yollarını ayırmıştı. UEFA Avrupa Ligi’ne de Dinamo Zagreb’e elenerek veda eden Portekizli hocanın kulüpten sözleşmesinin feshine karşılk 40 milyon Euro tazminat alması bekleniyor. 

Senin için hazırladığımız haberler