Mourinho'nun yakın arkadaşı Becali'den flaş sözler: "Hagi'yi Fenerbahçe'de görmek müthiş olur!"

Orhan Gülek
10.06.2024 - 16:37 | Son Güncellenme: 10.06.2024 - 16:39

Transfer haberleri... Fenerbahçe Teknik direktörü Jose Mourinho'nun yakın arkadaşı Victor Becali, Fenerbahçe'nin Ianis Hagi'yi transfer edebileceğini söyledi.

Mourinho'nun yakın arkadaşı Becali'den flaş sözler: "Hagi'yi Fenerbahçe'de görmek müthiş olur!"

AJANSSPOR-HABER

Fenerbahçe Teknik direktörü Jose Mourinho'nun yakın arkadaşı Victor Becali, Fenerbahçe'nin Ianis Hagi'yi transfer edebileceğini söyledi.

"Mourinho da işe koyulur ve transfer listesini yapar"

Rumen basınından Fanatik'e konuşan Becali, "Şu anda Ianis Hagi'nin Fenerbahçe'ye transferiyle ilgili somut bir bilgimiz yok. Jose Mourinho ile ilişkimizin ne olduğunu çok iyi biliyorsunuz. Şu anda ortada hiçbir şey yok. Ama bu Ianis Hagi'nin Fenerbahçe'ye gelemeyeceği anlamına gelmiyor. Mourinho Ianis Hagi'yi her zaman sevmiştir. Onu her zaman yüksek kaliteli bir oyuncu olarak gördü. Şu anda Fenerbahçe'de seçimler var. Ortalık sakinleştikten sonra Mourinho da işe koyulur ve transfer listesini yapar." ifadelerini kullandı.

Son sözü Mourinho söyleyecek

Galatasaray'da uzun yıllar forma giymiş olan Gheorghe Hagi'nin oğlu Ianis Hagi'yi Fenerbahçe'de görmekten büyük mutluluk duyacağını söyleyen Becali, "Ianis'in Fenerbahçe'ye gideceğini şimdiden doğrulayamayız ama yakın gelecekte her şey olabilir. Mourinho 100.000.000 Euro'nun üzerinde oyuncu getirecek. Bu Fener'in sağladığı rekor bütçe ve çok çok değerli oyuncular getirecek. Açıkçası Ianis Hagi'nin Fenerbahçe'de oynaması bizim için büyük bir mutluluk olur ama son sözü Mourinho söyleyecek. Şu anda somut bir şey yok ama önümüzdeki saatlerde hatta günlerde her şey olabilir."sözlerini sarf etti.

Ianis Hagi'nin performansı

Bonservisi Rangers'ta bulunan 25 yaşındaki Ianis Hagi, geçtiğimiz sezon kiralık olarak forma giydiği 25 maçta 2 gol 2 asist kaydetti.

Senin için hazırladığımız haberler