Murat Dalkılıç'ın boyu kaç ve hangi erkek ünlü hakkında yorum yaptı?

Berfu Yenenler’in programına katılan Murat Dalkılıç, “Beni bir ara gay sanıyorlardı. Bir gün İzmir’de üniversitede söyleşideyim. Biri el kaldırıp ‘o kişiyle aranızda ne var’ diye sordu. Başka bir erkek ünlüden bahsediyor. Güldüm. Komik yani.” ifadesini kullandı. Peki o erkek ünlü kim, gay mi, hangi ünlü oyuncu ve neden soru soruldu, birlikte fotoğrafları var mı, Murat Dalkılıç'ın sevgilisi kim, evli mi, kiminle evli, çocuğu var mı? İşte tüm detaylar...
12 Ekim 2020 20:27- Son Güncelleme - 12 Ekim 2020 20:31
Google news abonelik
Berfu Yenenler’in programına katılan 1.71 boyundaki Murat Dalkılıç, bir itirafta bulundu: “Beni bir ara gay sanıyorlardı. Bir gün İzmir’de üniversitede söyleşideyim. Biri el kaldırıp ‘o kişiyle aranızda ne var’ diye sordu. Başka bir erkek ünlüden bahsediyor. Güldüm. Komik yani.” ifadelerini kullandı ve gündeme geldi. İşte tüm detaylar...
 

Murat Dalkılıç kimdir?

7 Ağustos 1983 tarihinde İzmir'de dünyaya gelmiştir. ... Lise yıllarında profesyonel basketbolcu olan ancak 1 yıl sonra basketbolu tamamen bırakıp müzik yapmaya karar veren Murat Dalkılıç, barlarda gitar çalarak müzik kariyerine adım atmıştır.

17 yaşında Kuşadası'nda daha lisedeyken profesyonel basketbolcu oldu. 1 yıl sonra basketbolu tamamen bırakıp müzik yapmaya karar verdi. ilk olarak cafe barlarda gitar çalarak başlayan müzik kariyerine başladı.

 

2008 yılında ilk albümü “Kasaba”yı çıkardı. İlk olarak 2008 yılında Murat Boz ile düet yaptığı Kasaba şarkısıyla çıkışını gerçekleştirmiştir. Şarkı pek çok listede 1 numaraya yükselmiştir.

Piyano eğitimi de alan Murat Dalkılıç, İstanbul Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk bölümünden 2012 yılında mezun oldu. Ardından 2013 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema – Televizyon bölümünde master eğitimi almaya başladı.

Uganda’da inşaatı gerçekleştirilecek; içeriğinde okul, hastane, aşevi ve meslek okulu olacak yapı için, Kimse yok mu? derneği ve Samanyolu Haber televizyonu tarafından başlatılan hayır kampanyası çerçevesinde, “İnsanlık Ölmedi” isimli Samanyolu Haber TV’de Ağustos 2011′de yayınlanan programda sanatçı telefonla yardım toplamıştır. Gece boyu süren; Kayahan, Seda Sayan, Ümit Sayın, Erhan Güleryüz, Murat Kekilli, İbrahim Erkal, Vatan Şaşmaz, Tolgahan Sayışman ve Erhan Ufak vd. ünlülerle beraber Dalkılıç’ın da telefonla hayırseverlerle görüştüğü kampanyada yardım toplanmıştır.

Murat Dalkılıç, 24 Ağustos 2015 tarihinde Merve Boluğur ile evlendi.

 

Güzel oyuncu Hande Erçel ile Murat Dalkılıç, evlilik yolunda ilerlerken, geçtiğimiz temmuz ayında ani bir kararla ayrılmıştı.

 

İlişkileri boyunca aynı evde yaşayan ikiliden Dalkılıç, bir süre Çeşme'de kalarak, Erçel'in Çubuklu'daki evden taşınmasını beklemişti.

Şarkıcı programda "Sana kendimle ilgili bir dedikodu vereceğim" diyerek bir de itirafta bulundu. "İlişkilerime de dikkat edilmiyordu" diyen şarkıcı "Beni bir ara gay (eşcinsel) zannediyorlardı. Bir gün hatta İzmir'deki bir üniversiteye söyleşiye gittim. Binlerce kişinin içinde biri elini kaldırdı, 'O arkadaşla aranızda ne var?' diye sordu. Başka bir erkek ünlüden bahsediyor. Güldüm. Komik yani" ifadelerini kullandı.