AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Murat Sancak'tan Yıldırım'a jet yanıt: "Robert'ler anlamaz"

İlk Yayınlanma : 30 Nis 2021 - 23:52 / Son Güncelleme : 01 May 2021 - 00:37

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'ın açıklamalarına sosyal medya üzerinden cevap verdi. İşte detaylar...

Murat Sancak'tan Yıldırım'a jet yanıt: "Robert'ler anlamaz"

AJANSSPOR-HABER

 

TFF 1. Lig’de şampiyonluk heyecanı yükseldikçe gerilim de tırmanıyor. Geçtiğimiz haftalarda yaşanan teşvik tartışmalarından sonra bugün Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak hakkında sert açıklamalarda bulundu.

Yüksel Yıldırım Adana Demirspor'u suçladı

Yıldırım, "5 bin kişi Adana'da içeriye giriyor. Samsun'da sok bakalım 5 bin kişiyi içeriye. Biz içeriye soksak alacağımız cezanın haddi hesabı olmaz. Oraya da göstermelik cezalar veriliyor. Kaç maçtır böyle gidiyor. İstanbulspor deplasmanında bile sokağa çıkma yasağı olmasına rağmen taraftar alıyorlar. Hiçbirinde maske yok, sosyal mesafe yok” sözleriyle Adana Demirspor’u ve başkanını hedef almıştı.

Çifte standart ve torpil iddiası

Açıklamalarında sert ifadeler kullanan Yıldırım’ın “Hep çifte standartlar, birileri torpilli. Onlar yapıyor, biz yapamıyoruz. Biz yaparsak biz haydut, eşkıya oluyoruz. Kanunlara karşı çıkmış oluyoruz. Onlar torpilli oluyor. Onlar bir yolunu bulmuş, minareye kılıf giydirmiş" sözleri de dikkat çekmişti.

Sancak'tan iddialara Emniyet Müdürü ile yanıt

Yüksel Yıldırım'ın bu açıklamasına Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak Twitter hesabından yaptığı paylaşımla cevap verdi. Adana Emniyet Müdürü Doğan İnci ile fotoğrafını paylaşan Başkan Sancak, "Devletimize karşı boynumuz kıldan incedir bunu Robert’ler anlamaz" dedi.

Biyografisinde de mesaj verdi

Sancak, Twitter biyografisine de "Devletimize karşı boynumuz kıldan incedir. Allah her yöneticiye akıl sağlığı versin" diye yazdı.