AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Mustafa Cengiz'in oğlu Sarper Cengiz, Galatasaray Genel Kurulu'nda konuştu

Ajansspor Editör
Deniz ŞEN
İlk Yayınlanma : 17 Eki 2021 - 14:03 / Son Güncelleme : 17 Eki 2021 - 14:11

Spor haberleri... Galatasaray Genel Kurulu'nda konuşan Mustafa Cengiz'in oğlu Sarper Cengiz, Sedat Doğan'dan özür beklediklerini söyledi. işte detaylar...

AJANSSPOR - HABER

Mustafa Cengiz’in oğlu Sarper Cengiz, Galatasaray Mali Genel Kurulu’nda yaptığı konuşmada Sedat Doğan’a tepki gösterdi. Sarper Cengiz, vicdan konusuna işaret ederek, Mustafa Cengiz’in iki gündür hastane olduğunu hatırlattı ve Sedat Doğan’dan özür bekledi.

'Babamın hastalığıyla çok yakından ilgilenmişsiniz'

Cengiz, ''Vicdandan bahsedeceğim. Şu an babam 2 gündür hastanede. Dün siz burada genel kurul yaparken, ben babamın bu genel kurulu izlememesi için büyük bir mücadele verdim. Tansiyonunun bir nebze bile artması tıbbi sıkıntı yaratıyor. Arayan soran herkese teşekkür ederim. Bu 3 yıllık süreçte vicdanla ilgili bir özür bekleniyormuş. Sedat Doğan Bey, dünyada 8 bin çeşit hastalık var, o hastalığı öyle bir anlattınız ki... Babamın hastalığıyla çok yakından ilgilenmişsiniz. Organları saydınız, eksik organ kaldı mı diye doktorlarla baktık. Sedat Doğan’dan özür bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Doğan: Öyle anladıysanız özür dilerim

Sedat Doğan söz alarak bir tespitte bulunduğunu belirterek, ''Hastalığı hakkında konuşmadım. Ama böyle bir şey söylememe rağmen böyle anlaşıldıysa özür dilerim. Sizi üzdüysem özür dileri'' dedi.