Mustafa Yener kabri başında anıldı

10.01.2019 17:27 - Son Güncelleme -
Mustafa Yener kabri başında anıldı

TSYD Genel Sekreteri Mustafa Yener, vefatının 2.yılında Zincirlikuyu’daki kabri başında anıldı.

Anma törenine TSYD Genel Başkanı Oğuz Tongsir, önceki başkanlardan Nezih Alkış, Attila Gökçe, Yönetim kurulu üyeleri ve sevenleri katıldı.

TSYD Genel Başkanı Oğuz Tongsir, ‘’Bugün Mustafa Yener’in 2. Yıldönümü olduğu için burada toplandık. Babacan bir adamdı. Tanıdık tanımadık herkesin yardımına koşmaya çalışırdı. Biz yönetim kurulu olarak da çok mutluyuz. Çünkü Attila Gökçe’nin başlattığı ve sonrasında sürdürdüğümüz çabalar sonucu bir spor salonuna Mustafa Yener’in adı verilerek ölümsüzleştirildi. Bu bizim için bir teselli oldu. Bugün burada bu kadar insan biraraya geliyorsa sevildiği içindir. Nur içinde yatsın’’ dedi.

Önceki TSYD başkanlarından Attila Gökçe söz alarak, "Meslektaşımızı, derneğimizin eski genel sekreterini iş başındayken 2 yıl önce kaybettik. Mustafa ile benim çok tartışmalarım olurdu. Aynı zamanda benim oyun arkadaşımdı. En krizli anlarda işin içine mutlaka ince zekasından çıkan çok güzel bir esprisiyle işi eğlenceye dönüştürürdü. Dernekte de iyi günler var kötü günler var. Derneğin en gergin zamanlarında Mustafa’nın güler yüzü hiç kimsenin gözünden kaçmazdı. Bunu söylemek hepimiz için bir vicdan borcudur. Sayın başkanın, Mustafa’yı kaybettiğimiz zaman nasıl bir yalnızlık hissine büründüğünü çok iyi gözledim. Gerçekten sadece sayın başkanın değil, bizimde dünyamızda yalnızlık oluştu. Onu Sevgi ve saygıyla anıyoruz" ifadelerini kullandı. (Cumhuriyet)

Rumen kaleci, zaman geçirme çalışmalarını farklı bir boyuta taşıdı

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up