AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Trabzonspor’dan Duygulandıran ‘Mutluluğa Kurşun Sıkma’ Mesajı

Ajansspor Editör
İsa Kethüda
İlk Yayınlanma : 27 Nis 2022 - 13:31 / Son Güncelleme : 27 Nis 2022 - 15:02

Trabzonspor haberleri... Spor Toto Süper Lig'de şampiyonluk için gün sayan Trabzonspor, kutlamalar öncesi 'Mutluluğa kurşun sıkma" mesajı yayımladı.

Süper Lig’de şampiyonluğuna 1 puan uzaklıkta olan Trabzonspor, kutlamalarda silahla ateş açılmaması için yürütülen ‘Mutluluğa kurşun sıkma’ kampanyasına, içerisinde bordo mavili camiayla özdeşleşen vefat etmiş isimlerin de temsili olarak canlandırıldığı videoyla dikkati çekti.

Spor Toto Süper Lig'in 35’inci haftası öncesinde şampiyonluğu garantilemeye çok yaklaşan Trabzonspor’da bir yandan erken kutlama heyecanı sürerken, diğer yanda da kutlamalarda ateş açılmaması için yürütülen ‘Mutluluğa kurşun sıkma’ kampanyasına sıkça vurgular yapılıyor. 

‘Mutluluğa kurşun sıkma’

Farkındalık oluşturup, kampanyaya destek veren Trabzonspor Kulübü, sosyal medya hesabından yeni videolu paylaşımda bulunarak, ‘Mutluluğa kurşun sıkma’ kampanyasına yeniden dikkati çekti. 

Paylaşım ilgi gördü

İçerisinde bordo mavili camiayla özdeşleşen vefat etmiş isimlerin de temsili olarak canlandırıldığı video, paylaşıldığı sosyal medyada ilgi gördü. 

Trabzonspor’un izleyenleri duygulandıran paylaşımına da, “Dozer Cemil, Eren Bülbül, Kazım Koyuncu, Mustafa Çelik, Nazmiye Nine, Özkan Sümer ve daha niceleri... Şampiyonluk kutlamalarında aramızda olmayanları saygıyla anıyor, yanımızda olanlara coşkuyla sarılıyoruz. #MutluluğaKurşunSıkma” notunu düştü.